Hileli Apk

FarmVille 2: Köy Kaçamağı v19.8.7723 PARA ve Elmas Hileli İndir

FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir Şu anda çiftlik yönetimi türünde en iyi oyundur. Çevrimiçi bağlantı sonuçları, oynaması kolay, güzel grafikleri ve oyuncuların çiftçi olmanın tadını çıkarmaları için çeşitli oyunlarla popülerdir. Buna ek olarak, oyun içindeki dünya da güzel ve geniştir; İndir farmville 2 Infinity 2021, oyuncuların keşfedebilecekleri ve ödüller bulabilecekleri, hatta çiftlikle ilgilenmenin yanı sıra rahatlamalarına yardımcı olabilecekleri çok sayıda yerdir. Oyuncunun arkadaşları varsa, diğer insanların kamplarını ziyaret edebilir ve her çiftlikten ücretsiz ödüller alabilirler. Bu oyun farmville 2 mod apk güncellenmiş 2021oyunculara en iyi deneyimi getirmek için ses, grafik ve arkadaşça oyun kullandığı için en eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli mediafire indir

Bir çiftlik, büyüyen meyve ağaçları, yiyecek, hayvancılık, kümes hayvanları ve daha fazlası gibi birçok farklı şey içerebilir ve komşu kasabalar için özel bir tedarik zinciri oluşturabilir. Oyuncular çeşitli içeriklere ve gıda işleme için önemli olan diğer birçok binaya sahip özel bir çiftlik kurmaya başlayacaklar. Tarımı genişletme süreci sonsuzdur; oyuncular birçok şey yetiştirebilir, hayvan yetiştirebilir ve çiftliği istedikleri gibi tasarlayabilirler. Tabii ki, oyun işleri daha eğlenceli hale getirecek ve oyuncuların farmville farm 2 apk mod ücretsiz indirme 2021ile ilgilenmek için birkaç basit hareket kullanmaları gerekiyor.

FarmVille 2: Country Escape Hakkında

Bazen bu hayat çok yoğun ve yorucudur, genellikle sessiz kırsala dönmek istiyorum. Aslında, kırsal alan anılarımda her zaman çok güzel bir yerdir. O yerde, büyük bir çiftlikte gerçek bir çiftçinin işini yaparak temiz havanın tadını çıkarabildim. Eğer bunu denemek istiyorsan, neden bu oyunu oynamayı denemiyorsun?

Hala eski tarzda, çalışkan bir çiftçisiniz, zengin ve geniş bir çiftlik inşa edin. Ancak, bu sürümde, daha yeni ve son derece çekici özellikler var. Ne olduğunu bulalım!

FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir

İlk versiyonda olduğu gibi, küçük bir toprak parçasıyla başlarsınız. Biraz kafa karıştırıcı bir araziyi bitkiler ve evcil hayvanlarla gelişen bir cennete dönüştür. Bunu yapmak için yel değirmenleri, ahırlar, depolar, bahçeler, balıkçı havuzları vb. Bu kadar çok eşyayla, yapacak çok şeyle meşgul olacaksın. Bir vahşi doğayı güzel bir çiftliğe dönüştürmek bir gecede basit bir şey değildir. Ancak, inanın bana, çabanız ve coşkunuzla çalışırsanız, değerli sonuçlar alırsınız.

Çiftçi olun

Hareketli şehirden geçici olarak çıkın ve FarmVille 2: Country Escape’in huzurlu kırsalına girin, pastoral bir çiftçisiniz. Kim olursan olun, burada, zengin olmak istiyorsanız yine de çok çalışmalısınız. Bir çiftçi olarak, elbette evcil hayvanlara ve bitkilere dikkat etmelisiniz. çalışma da oldukça basittir. Sadece ağaç dikip hasatı bekliyorsun. Bekleme süresi boyunca, beslemek, inekler için banyo yapmak vb. İyi bir hasat, çiftçilerin çok çalışmasını ve bitkilere ve hayvanlara uygun şekilde bakmasını gerektirir. Bu nedenle, çiftliğinizi hasat etmekten gurur hissedeceksiniz.

Ekonomik faydalar sağlamak için sevdiğiniz bitkileri yetiştirmenin yanı sıra, oyun çok daha ilginç deneyimler de sağlar. Elmalı turta ile geleneksel bir şef olmayı deneyin. Huzurlu ve romantik akarsularda balık tutmanın eğlencesini yaşamak keşfetmenizi bekleyen harika bir deneyim olabilir.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir

Önceki sürümden farklı olarak, FarmVille 2: Country Escape oldukça ilginç ve derin bir hikayeye sahiptir. Birçok gizli ve nadir hazineye sahip gizemli yeni çiftlikler bulabilirsiniz. Ayrıca güzel sahil şeridinin ve sayısız diğer ilginç gizemlerin yanında yeni topraklar açar. Bu, önceki sürümlerde bulunmayan yeni bir özelliktir.

Arkadaşlarınızla oynayın

FarmVille 2: Country Escape, birçok zengin ve güzel çiftlik inşa etmek için Facebook ile bağlantı kurmanızı sağlar. Çiftliğinizi çiçek bahçeleri ve akarsularla süsleyin. Ayrıca arkadaşınızın çiftliğini ziyaret ederek biraz öğrenebilir ve ona yardımcı olabilirsiniz.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir
FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir
FarmVille 2: Köy Kaçamağı PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 138 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Yeniden yükleme hatasını önlemek için oynarken ağı kapatın.
Ücretsiz ahır yükseltmeleri
Dondurulmuş Paralar

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
Sınırsız tuş: Ne kadar olursa olsun anahtarlarınızı kullanabilirsiniz

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu