Hileli Apk

FarmVille 2 Country Escape v20.8.8071 [Elmas Hileli] Mod Apk

FarmVille 2 apk mod sonsuz anahtarlar güncellendi 2022 Hepsi için yetiştirmek, hayvan ve yiyecek yetiştirmek zorundasınız. Buğday toplamak için bir hazne inşa edin ve büyük bir hasat için ekinleri sulayın. Ayrıca yeni binaları ve evleri onarabilir ve inşa edebilirsiniz.

FarmVille 2 Infinite Keys’i İndirin Güncellendi 2022 Mediafire Ücretsiz İndirin!

içinde FarmVille 2 Ülke Maceraları Ürünleri satın almak, satmak ve paylaşmak veya gizli modda solo oynamak için kooperatife katılın. İnternet bağlantınız olmasa bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Ve hepsinden iyisi: dünyanın en ünlü çiftçilik oyunu ücretsiz! Her gün kullanıcılara tamamlamaları için yeni görevler sunulur.

    FarmVille 2 Kırsal Maceraların Ekran Görüntüsü

içinde FarmVille 2 mod apk güncellendi 2022 bitmiş ürünleri diğer oyunculara satma fırsatını tanıdı. Dilerseniz tarım birliği kurabilir, arkadaşlarınızla ticaret yapabilirsiniz. Oyun sizi güneşin sürekli parladığı ve yerlilerin gülümsemeyi asla bırakmadığı inanılmaz derecede güzel ve sevimli bir dünyaya götürüyor.

Buradaki arazi çok verimli, bu yüzden kesinlikle hasat konusunda endişelenmenize gerek yok. Ek olarak, oyun çok kısıtlıdır, bu nedenle kullanıcıların hiçbir şey için endişelenmesine gerek yoktur. Oyun sırasında bazı ekonomik sorunları çözmeniz gerekiyor.

    FarmVille 2 Kırsal Maceraların Ekran Görüntüsü

Oyunun hemen başında bir karakter seçebilir, görünümünü değiştirebilir ve kıyafetleri seçebilirsiniz. Yüksek kaliteli grafikler, oyunun ana avantajlarından biridir. Hemen hemen tüm modeller ve nesneler 3B’dir. Çizgi film tasarımı kesinlikle çocuklara hitap edecek. Tasarım bu tür oyunlar için tipik olsa da, her şey oldukça iyi görünüyor.

Ayrıca bir film müziğinin varlığına dikkat etmeye değer. İnce müzik besteleri hiçbir şekilde oyundan dikkati dağıtmaz. Ses efektleri yüksek kalitededir ve oyun oynarken bunları net bir şekilde duyabilirsiniz.

    FarmVille 2 Kırsal Maceraların Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

TEKNE YARIŞINDA YENİ!
Selamlar çiftçiler! Artık kooperatifiniz için ekstra puan kazanmak için bonus görev bekleme süresini atlayarak teknenizi daha hızlı kullanabilirsiniz! İyi koşu!

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

1. Serbest ivme; 2. Ücretsiz ahır yükseltmeleri; 3. Sınırsız anahtar (gerçekten sınırsız değil, ancak anahtarları ücretsiz olarak satın alabilirsiniz); 4. Tüm anahtarlar 1 ücrete tabidir;
Yeniden yükleme sorunlarını önlemek için çevrimdışı oynayın !!!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu