Hileli Apk

Farming Simulator 23 v0.0.0.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Farming Simulator 23: Sonsuz Para bahçecilik, hayvancılık, ormancılık, çiftçilik ve daha fazlası gibi tarımsal işler yapmanızı sağlar. FS 23, kavurucu güneşin altında donmuş dikenli çavdarla kaplı tarlalarda sanal olarak gezinmenizi sağlar.

Farming Simulator 23 Infinite Money’i MediaFire’dan ücretsiz indirin

Android için Farming Simulator 23’teki grafiklerin çoğu maksimum etkileşim için tasarlanmıştır. Oyun geliştiricileri, bahçe yatakları ve tüm tarım ekipmanlarıyla etkileşime girmenizi sağlar.

Kingdom Two Crowns v1.1.19 Apk Modu [Desbloqueado]
Korkunç Öğretmen 3D v6.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Uçuş Pilotu Simülatörü 3D v2.10.26 Apk Hileli [Dinheiro Infinito]

.meiodopost a { renk: #10a571; Yazı tipi ağırlığı: 500!önemli; }

Ayrıca, sürekli olarak dünya haritasında dolaşabilir, yeni tohumlar keşfedebilir, yerel halkla anlaşmalar yapabilir ve hatta biriken parayı henüz kullanılmamış tarım teknolojilerine yatırabilirsiniz. Tarım simülasyon oyunlarını seviyorsanız Farming Simulator 23 Mobile All Unlocked tam size göre.

Ekran görüntüsü resmi 1

Bir tarım imparatorluğu kurun

Nihai simülasyon oyununda modern bir çiftçinin rolünü üstlenin! Çeşitli tarım faaliyetlerine katılabilirsiniz. İlginç olan, her eylemin çiftçilik becerilerinizi test etmek için bir test olmasıdır. Oyunun her seviyesi, çiftliğinizi yaratıcı bir şekilde inşa etmenizi ve çiftçilik rutinlerinize üretim zincirleri eklemenizi gerektirir.

arkadaşlarla oynamak

Oyunun çok oyunculu modunda, çiftliğinizi arkadaşlarınızla birlikte yönetebilir ve platformlar arası oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Buğday, mısır, patates veya pamukla lüks bir bağ, zeytinlik veya devasa bir tarım arazisi oluşturabilirsiniz. Oyun, Case IH, Fendt, CLAAS, John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Valtra ve daha fazlası gibi 100’ün üzerinde gerçek çiftçilik markasına ait 400’ün üzerinde makine ve alet içerir.

İnanılmaz tarım simülatörü

Çiftçiliği seviyorsanız ve henüz gerçek bir bahçede veya çiftlikte yapmayı başaramadıysanız, şimdi akıllı telefonunuzda deneyin. Farming Simulator 23 mod apk ile kendi çiftliğinizi oluşturabilir, ekin yetiştirebilir, hayvan yetiştirebilir, çiçek ve sebze yetiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Hayali bir çiftlik oluşturmak birkaç saatinizi alacaktır, ancak bir kez başladıktan sonra asla sıkılmayacaksınız!

Ekran görüntüsü resmi 2

Ekin, hasat edin ve satın

Farming Simulator 23 Mobile APK ile daha sonra tüketicilere ve hatta perakendecilere satacağınız mahsulleri yetiştirebilirsiniz. Buğday, patates, pirinç, kanola, çiçekler, ayçiçeği, yulaf ve daha fazlası gibi çeşitli ürünler yetiştirebilirsiniz. Bunlar piyasada satması kolay olan ve size sınırsız para kazandıran eşyalardır.

birçok tarım makinesi

Bu oyunda John Deere, Case IH, CLAAS, New Holland, Massey Ferguson, Fendt, Valtra ve çok daha fazlası gibi mevcut yaklaşık 100 tarım markasına ait 400’den fazla tarım makinesi ve aleti bulunmaktadır. Oyunun seviyelerinde ilerledikçe yeni araç kategorilerinin kilidini açabilir ve kullanabilirsiniz.

Oyunda birçok seviye

Bu oyuna yeni başlayan oyuncular öncelikle kolay seviyeleri seçebilirler. Başlangıç ​​seviyelerinde ilerledikçe oyun daha da zor seviyeler açacak. Zor seviyelere başlarsanız, iflasa yol açabilecek gelişmiş makineler ve tarım aletleri satın almanız gerekeceğini lütfen unutmayın.

Farming Simulator 23 Mobil Özellikler: Güzel 3D grafikler, birçok harita, birçok yeni araç, Android için optimize edilmiş, çok oyunculu mod, gerçekçi sesler

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

23 Mayıs 2023’te yeni oyun çıkışı.

Android 7.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme yakında görünecek

Modda ne var ?: Çok parayla yaratılan tasarruf
(Paraya ihtiyacınız yoksa yeni bir oyuna başlayın);

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; Geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniye; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook uygulamasını kaldırın (bir tarayıcı ile giriş yapmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, değiştirilmiş oyunlar bir Goooge hesabıyla kaydedilemez!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yı kurun. OBB, .ZIP veya .RAR biçiminde sıkıştırılmış olarak teslim edilir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi bulun, üzerine tıklayın. Dosyanın içinde oyun klasörü bulunur.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

DİKKAT: Bu prosedür yalnızca oyunda APK ve OBB indirilebilir durumdaysa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Web sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle cihazınızda orijinal sürüm veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm yüklü olduğunda olur. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kingdom Two Crowns v1.1.19 Apk Modu [Desbloqueado]

Korkunç Öğretmen 3D v6.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Uçuş Pilotu Simülatörü 3D v2.10.26 Apk Hileli [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu