Hileli Apk

Farming Simulator 20 v0.0.0.83 [Elmas Hileli] Mod Apk

Farming simulator 20 sonsuz para Göreviniz, çeşitli mahsulleri ekmek, yetiştirmek ve gübrelemek, emeğinizin meyvelerini toplamak, elde edilen kaynakları teknik park ve tarım arazisini genişletmek için satmak ve kullanmaktır. Ayrıca bir evcil hayvan ve kuş evi bulundurun.

Android için Farming Simulator 20’yi ücretsiz indirin

Küçük bir çiftçi olarak başlayın ve büyük harflerle ziraat mühendisi olun! Android için Farming Simulator 20 Sektörün önde gelen markalarının aslına sadık reprodüksiyonları olan 100’den fazla araç ve aletin kontrolünü elinize alıyorsunuz. Mobil cihaz platformlarında ilk kez, dünyanın en büyük tarım makineleri üreticisi John Deere’e sahibiz.

ekran görüntüsü

Çiftlik inşaatı ve geliştirme

Başlangıçta oyuncu büyük bir arazi parçasına sahip olacak, ancak tamamen boş ve el değmemiş. Oyuncunun görevi, onu inşa etmek ve onu yiyecek ve evcil hayvanlarla dolu zengin bir çiftliğe dönüştürmektir. Bu sadece sıradan bir simülasyon oyunu değil. Oyunda rekabetçi veya zorlayıcı unsurlar yoktur. Ancak oyuncuların hedeflerine ulaşmak için günlük aktivitelere çok fazla zaman harcamasını gerektirir.

FS20 Özellikleri:

En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla gerçekçi araç ve alet kullanın. Çeşitli mahsuller ekin ve hasat edin: buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk. Süt ve yün üretmek ve satmak için sığırlarınızı ve koyunlarınızı yönetin Çiftliğin etrafındaki dünyayı keşfetmek ve sürmek için atlarınıza bakın. Yeni 3B grafikler, makinelerinizin ayrıntılarını ve Kuzey Amerika ortamını daha iyi yansıtır. Pano görünümü, araçlarınızı eskisinden çok daha gerçekçi bir şekilde sürmenizi sağlıyor.”

ekran görüntüsü

Çeşitlendirilmiş araba sistemi

Modern toplumda makine desteği vazgeçilmezdir. Bu nedenle Farming Simulator 20, oyuncuların hayvancılık ve çiftçilik faaliyetlerini desteklemek için birçok farklı türde makineyi entegre etti. Traktör, pulluk, biçerdöver, kamyon, mibzer vb. modern araçlar gerçek projeler kullanılarak anlatılmaktadır. Bu, oyuncunun oyun sırasında oyuna aşina olmasını sağlar.

Hayvanlarınızı yetiştirin ve bakımını yapın

İnekleri ve koyunları besleyin, atlarla ilgilenin ve hatta çiftlikte yürüyüşe çıkın. Tüm bunlar ve daha fazlası, yüksek kaliteli 3D grafikler ve tonlarca farklı olasılık ve görev içeren bu harika oyunda sizi bekliyor. En iyi çiftçi ol ve insanların onayını kazan.

Bu basit ve çok bağımlılık yapan oyun, tüm çiftçilik zorluklarının üstesinden gelmenize izin verecek. 100’den fazla farklı cihaz modeli ve birçok ek araç sizi bekliyor. Darı, yulaf ve hatta ayçiçeği dahil birçok farklı ürün ve her biri kendi bakımını gerektirir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bazı cihazlarda oyunun gamepad moduna geçtiği bir sorun düzeltildi. Tetikleyicileri geçersiz kılarken yardım mesajı eklendi. Arcusin FSX 63.72 ile balya boşaltma sorunu düzeltildi. Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Android 7.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yaratılan çok parayla tasarruf edin
(paraya ihtiyacınız yoksa yeni bir oyuna başlayın);

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

RollerCoaster Tycoon Touch v1.4.5696 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Idle Theme Park Tycoon v2.8.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İnşaat Simülatörü 3 v1.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu