Hileli Apk

Farming PRO 3 v1.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Farming PRO 3 apk mod sonsuz para Tarlalarda çalışacağınız ve farklı tarım ekipmanları kullanarak mahsulleri hasat edeceğiniz, evcil hayvan yetiştireceğiniz, ürünlerinizi pazarda takas edeceğiniz ve çok daha fazlasını yapacağınız heyecan verici bir simülatör. Bu oyunda, oyundaki çeşitli görev ve görevleri tamamlamak için kullanabileceğiniz 60 farklı tarım aracını kontrol ediyorsunuz.

Farming PRO 3’ü İndirin Sonsuz Para İndir 2023 mediafire

Kendi çiftliğini kur ve dünyanın en iyisi yap. Devasa bir açık dünyayı keşfedin Farming PRO 3 sonsuz elmas ve bir traktör sürün, hasat edin, odun kesin ve hayvan yetiştirin. Oyunun büyüleyici ve benzersiz dünyasına dalın ve hoş atmosferin ve gerçekçi grafiklerin tadını çıkarın. İşinizi büyütün ve genişletin ve pazarda kendi ürünlerinizin ticaretini yapın.

ekran görüntüsü

İş akışınızı otomatikleştirmek ve operasyonunuzun verimliliğini artırmak için asistanları işe alın. İçinde Farming PRO 3 Ücretsiz İndir mediafire Dünyanın en iyisi olmak için geliştirmeniz gereken kendi çiftliğinizi kurmalısınız. Büyük bir açık dünyayı keşfedin ve ayrıca çeşitli tarım makinelerini kontrol edin.

Tahıl biçerdöveri ile buğday hasadı yapın, bir budayıcı ile ağaçları kesin ve biçin ve daha fazlasını yapın. Ayrıca çiftliğinizde domuz, inek, at ve daha pek çok farklı hayvan yetiştireceksiniz. Çiftlik geliştirmeye veya yeni ekipman satın almaya yatırım yapabileceğiniz oyun içi para birimi karşılığında kendi ürünlerinizi pazarda satabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Size para ve deneyim kazandıracak günlük görevleri tamamlayın. Farming PRO 3 vip kilidi açıldı. Çiftliğinizi otomatikleştirmek için yeni işçiler işe alın. Oyunda birkaç moda erişebilirsiniz: dünyanın her yerinden diğer oyuncularla oynadığınız tek oyunculu mod ve çok oyunculu mod.

İçinde Farming PRO 3 sonsuz elmas Patates, buğday, mısır, kanola ve diğerleri gibi çeşitli popüler mahsulleri yetiştirdiğiniz kendi güzel çiftliğinizi kurmalısınız. Bunun için farklı tarım aletleri ile tarlaları çalışmak zorundasınız. Oyunda biçerdöver, traktör, tomruk makinesi ve diğerleri dahil olmak üzere 60’tan fazla tarım makinesini kontrol edebilirsiniz. Tekniklerinin her biri, görünümü farklı görünümlerle değiştirmenize olanak tanır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Önemli hata düzeltmeleri

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Altın, elmas ve aboneliklerin ücretsiz gerçek parayla satın alınması.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

İlginizi çekebilir: Vampir Hayatta Kalanlar v1.4.103 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Çöp Adam Halat Kahraman v4.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]PewDiePies Yumru Simülatörü v2.00.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu