Hileli Apk

Farm Town v3.79 [Elmas Hileli] Mod Apk

Farm Tow apk mod sonsuz para Bahçeyle ilgilenmek, şüphesiz boş zamanları değerlendirmenin en iyi yollarından biridir. Kırsal bölgenin büyüleyici huzurunu yaşayın: nehre bakan güzel bir çiftlik sizi bekliyor. Mutlu bir köye taşın ve çiftçi ol!

Şehrin yakınındaki çiftliğinizde farklı ürünler yetiştirin: saman, mısır, sebzeler, çiçekler ve meyveler. Her gün lezzetli hasatlar! Hasatınızı farklı ikramlar yapmak için kullanın Farm Town sonsuz para🇧🇷 İhtiyacınız olan tüm tariflere sahibiz: lolipoplar, kurabiyeler, doğum günü pastası ve diğerleri.

ekran görüntüsü

çocukları sevin! Ardından ikramlarınızı kasaba halkına ve dost canlısı komşulara satın. Bu harika bir iş fırsatı! Ailenizin ve arkadaşlarınızın yardımını alın, kendi dağıtım ağınızı düzenleyin, şehrin gelişmesine yardımcı olun ve bölge sakinlerine ürünler sağlayın.

Kendi çiftlik hikayeni yarat ve belki bir gün Farm Town’ın belediye başkanı olursun! Her zaman bir yavru koyun veya evcil bir midilli mi istediniz? Bir hayvanat bahçesi kurun ve sevimli hayvanları çiftliğinize davet edin. Güzel çiçekler ekin ve onları parlak buketler halinde birleştirin. Bir sirk kurun, eğlenmek ve hediyelerinin tadını çıkarmak için diğer şehirlerden turistleri davet edin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

:

– Görsel güncellemeler! – Yeni karakterler ve hikayeler! – Yenilenmiş eski karakterler; – oda yenileme; – Sabit bilinen sorunlar; – Geliştirilmiş performans ve kararlılık;

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para azalmak yerine artar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu