Hileli Apk

Family Island v2022170.1.18411 PARA ve Elmas Hileli İndir

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir ücretsiz olarak güncellendi – Mevcut yaşam insanları yorgun ve stresli hissettiriyor. Bazen bir rahatlama dönemine ve gerçek dünyadan kaçışa ihtiyacımız vardır. Her yerde olabilir, Mars’ta ya da belki güzel bir adada. Bu aynı zamanda Melsoft oyunlarından çok ilginç çiftlik oyunu olan Family Island APK’daki Bruce ailesinin düşüncesidir.

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir Hakkında

Şu anda, family island apk mod sonsuz para 2021, Google Play’de bir milyondan fazla kuruluma sahip ve birçok olumlu yorum ve inceleme var. Güzel grafikleri ve klasik bir çiftlik oyununun oynanışı ile oyun, stresli bir iş gününden sonra size huzur ve rahatlama hissi verir. Özellikle, geleneksel çiftlik oyunlarının aksine, Bruce ve Eva’nın ailesi hakkında ilginç bir hikaye keşfedeceksiniz. Güzel bir ıssız adada maceranıza katılın. Eski bağlama rağmen, hikayeleri ve ilişkileri günümüz yaşamına çok yakındır.

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir Modern yaşamda insanlar teknolojiye çok bağımlıdır. Herkes her zaman telefona odaklanır, ancak etrafındaki arkadaşlarını ve ailesini unutur. Bir gün ıssız bir adada yaşadığınızı ve makineniz ya da teknolojiniz olmadığını hayal edin. Telefon yok, internet yok, wi-fi yok.

Bruce, Eva ve çocukları da aynı durumla karşı karşıya. Volkanik bir patlamadan sonra, güzel ama tamamen el değmemiş ve doğal bir adaya itildiler. Aile Adası’ndaki göreviniz, adayı yenilemelerine, evlerini yeniden inşa etmelerine ve sıfırdan yeni bir hayata başlamalarına yardımcı olmaktır. Bruce’un ailesinin kabilelerini ve arkadaşlarını bulmasına yardımcı olurken gelişen bir şehir geliştirin.

Adanızı yükseltin

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir ilkel bir araziye sahiptir, bu nedenle makinelerin yardımına veya kıtadan insanlarla iletişim kurma fırsatına sahip değilsiniz. Hayatta kalma oyunları olarak zombiler veya dinozorlar ile savaşmanıza gerek yok. Bu bir çiftlik oyunu. Göreviniz sadece avlanmak, ekmek ve yiyecek aramaktır. Bazı evler inşa etmek için ahşap ve taş gibi kaynakları kullanın. Oradan, adanızı kalabalık bir şehre dönüştürebilir ve etraftaki birçok kabileyi çekebilirsiniz.

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir Başlangıçta, Bruce ve Eva’nın rehberliğinde Öğretici’den geçeceksiniz. Toprak iyileştirmeye, omletleri koparmaya ve bazı kayaları ve ağaçları kırmaya başlar. Bundan sonra, yiyecek depolamak için bazı kulübeler, sobalar veya depolar inşa edebilirsiniz.

Demir, ahşap, taş, ip, sabun, … binalarınızı yükseltmek için kullanılır. Yükseltmeler, binaların giderek daha modern hale gelmesine yardımcı olur. Bu sayesİnde kilidini açabilir, bazı yeni özellik türleri üretebilir ve para kazanmak için kaynaklarınızı satabilirsiniz.

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir

Bir çöllikte yaşarken, elbette, endişelenmeniz gereken ilk şey yemektir. Bruce’un ailesinin bir sürü çocuğu var, bu yüzden acıkmalarına izin veremezsin. Mevcut mahsulleri hasat etmenin yanı sıra, çeşitli meyveler ve yiyecekler yetiştirebilirsiniz.

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir Yemeği seçmek için ateşe dokunan Eva, herkes için bir dizi yemek hazırlayacak. Bir yemeği malzemeleri olmadan pişiremezsin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yemek vardır. Yemek modern, ama eski bir şekilde dekore edilmiş komik hissettirecektir.

Adanızın çevresinde, sisli alan henüz keşfetmediğiniz alandır. Ağaçları, kayaları, çalıları yok etmek, … yasak bölgeleri keşfetmenin bir yolunu bulabilirsiniz. Sadece bölgeyi genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni bir alan açmak Bruce ailesi hakkında daha ilginç hikayeler açacaktır.

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir Dinlenmek için bir oyun arıyorsanız, Family Island mükemmel bir seçimdir. Oyunun grafikleri ilk oynadığınızdan itibaren sizi etkileyebilir. Görüntüler çok parlak ve keskin. Karakterler, gördüğünüz 3D çizimler gibi sevimli ve eğlenceli bir şekilde çizilir. Güzel grafikler sayesinde oyun çocuklar da dahil olmak üzere her yaş için uygundur.

Konuklar Family Island’ı çalarken yumuşak müziğin keyfini çıkarabilirler. Oyunun müziği, zor bir günün ardından rahatlamaya uygun, huzurlu hissetmeme yardımcı oluyor.

Ayrıca Grow Empire: Rome PARA ve Elmas Hileli Mod

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir Çiftlik oyunlarını seviyorsanız, aile adası sınırsız yakut mod apk 2021 kaçıramazsınız bir oyundur. Kaynakları ekmenin ve keşfetmenin yanı sıra, bir çölde nasıl hayatta kalacağınızı öğrenecek ve günlük olarak yapmanız gereken şeyleri arayacaksınız. Bruce ve Eva’nın aileleri hakkında ilginç hikayeler keşfedin. Güzel bir ada inşa etmelerine ve kabilelerini aramalarına yardımcı olun. Bir çöllikte hayatta kalma macerasına hazır mısınız? Bu oyunu şimdi cep telefonunuza indirin ve öğrenin!

Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir
Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir
Family Island PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 71 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhaba family island hileli modu indirdim. zip dosyası olarak indirdi dosyayı açmaya çalışınca arşivde ki dosyalar açılamaz deyip duruyor. Oyun play store da yüklü iken hile modu indirdim olmayınca play storedan kaldırdım tekrar indirdim ama yine aynısı oldu. Yardımcı olur musunuz? Hile modunu nasıl indirebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu