Hileli Apk

Family Hotel v5.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Aile Oteli hileli apk sonsuz para klasik seviyeleri çözerek ailenin bir malikaneyi yeniden inşa etmesine yardım etmeniz gereken bir 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur.

Planınızı uygulamak için Aile Oteli Sonsuz Anahtarlar, ilginç bulmacaları çözerek para kazanmanız gerekiyor. Alınan para ve bonuslarla evin içini dekore etmek için gerekli malzemeleri ve eşyaları satın alabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Otel, her biri kendi hayat hikayesi, hedefleri ve hayalleri olan harika ve inanılmaz konukları bir araya getirecek. Konukların hayatın sorunlarının üstesinden gelmelerine, hayallerini gerçekleştirmelerine ve güzel otelinizi sonsuza kadar hatırlamalarına yardımcı olun. Otelle ilgili bir dizi gizemli söylentiyi keşfedin, geçmiş hakkında daha fazla bilgi edinin ve bu yerin gizemlerini ortaya çıkarın.

Oyunun konusu, şu anda içler acısı durumda olan büyük bir lüks evi miras alan Emily adında genç bir kızın etrafında dönüyor. Kız bu eve vardığında, malikanenin ortaklarından Max adında genç bir adamla tanışır.

ekran görüntüsü

Bu oyunda, her konuğun rahat ve rahat hissedeceği lüks bir otel yaratmaları için ana karakterlere yardım etmelisiniz. Elinizin altında döşeyeceğiniz ve süsleyeceğiniz devasa bir otel var. Her zevke uygun çok çeşitli mobilya ve dekoratif öğelere sahipsiniz.

Otelinizi organize etmenin yanı sıra, ana karakterler arasındaki ilişki hakkında heyecan verici bir hikaye sizi bekliyor. Ayrıca, çeşitli heyecan verici mini oyunlar ve tamamladığınızda ek bir ödül alacağınız birçok görev sizi bekliyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni güncelleme zaten oyunda! Yeni etkinlikleri keşfedin ve benzersiz ödüller kazanın!

Android 4.0 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Madeni para ve anahtarları ücretsiz olarak satın alabilirsiniz; sonsuz hayatlar;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu