Hileli Apk

Evolution 2 Battle for Utopia v0.792.89752 [Mod Menu / Alto dano] Mod Apk

Evolution 2 Ütopya Savaşı apk modu efsanevi bilimkurgu filmi Mail’in devamı niteliğindedir! Ütopya evrenini yeni bir açıdan ortaya çıkaracak bir hikaye bekliyorlar. İkinci bölüm, milyonlarca oyuncu tarafından sevilen “Evolution”ın eşsiz atmosferini korudu. Aynı zamanda, devrim niteliğindeki oynanış değişti: “Evolution 2”, üçüncü şahıs nişancı, aksiyon, strateji ve rol yapma oyununun patlayıcı bir karışımı! Büyüleyici bir olay örgüsü, beklenmedik dönüşler hazırlar!

Her şey, bir zamanlar milyarderler için bir sığınak olan bir gezegen olan Utopia’da geçiyor. Ancak şimdi yağmacılar, canavarlar ve amansız savaş robotlarıyla dolu bir cehenneme dönüştü. Orada amansız bir savaş yürütülüyor. Kahraman Kaptan Blake’in güçlü silahlarını ve psiyonik yeteneklerini kullanmanız gereken sonsuz savaşlar dünyasına dalın.

ekran görüntüsü

Bu süper güçleri tehlikeli deneyimlerle kazandı, onları herhangi bir rakibi ezmek için kullanmaya hazır. Son zamanlarda Utopia gezegeni, burada yaşamayı göze alabilenler için bir sığınaktı. Büyük malikaneler ve tatil köyleri bir zamanlar sadece milyarderlerin dinlendiği yerlerdi ama sonunda her şey dramatik bir şekilde değişti.

Kıyamet, bu gezegeni, erzaklarınızın bir kısmını seve seve kesecek dev canavarlar ve çapulcuların yaşadığı bir cehenneme çevirdi. Asileri bastırmak ve gezegeni canavarlardan temizlemek amacıyla oluşturulan üssün komutanı için oynamak sizin için bir onurdu. Ana karakter Kaptan Blake’e süper güçler bahşedilmiştir ve onları bu kahrolası yeri temizlemek için mutlu bir şekilde kullanır.

ekran görüntüsü

Oyun özellikleri

Eşsiz bir işbirliği modunda tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınızı yardım için arayın, onlarla sesli bir bağlantı kurun ve canavarlara karşı savunma cepheleri oluşturun. Loncanızı bu felaketten kurtulanlardan oluşturun ve onları sancaklarınız altında birleştirin.

Bu oyun aynı anda birkaç türün benzersiz bir karışımıdır, burada gerçek bir strateji ve düşmanları her yönden biçtiğiniz nişancı ve hatta fırsatınız olan bir RPG’deki gibi bir temel geliştirip inşa edersiniz. doğrudan karakteri kontrol eder.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Daha fazla yeni özellik ve iyileştirme

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Mod menüsünü etkinleştirmek, silahların verdiği hasarı artırır.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Krallık Savaşları v2.8.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

DRAGON QUEST BUILDERS v1.0.4 Apk Modu [Mod Menu / Craft Infinito]

Zombieland AFK Hayatta Kalma v4.0.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu