Hileli Apk

EverMerge v1.36.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

EverMerge mod apk sonsuz enerji Büyüde ustalaşan ve tüm harikalar diyarını kaplayan sisi dağıtabilen bir kraliyet prensesi rolünü üstlenin. Eşsiz bir dünya ve onu düzenlemeye başlayın. Kullanıcı, farklı öğeleri birleştirerek harika binalar inşa edebilir, değerli öğeler ve yeni karakterler elde edebilir.

EverMerge Hack Sonsuz Para, Enerji ve Elmas Güncelleme 2022’yi Android için Ücretsiz İndirin!

Geçerken Çizmeli Kedi, Pinokyo ve tek boynuzlu atların şahsında ünlü kahramanlarla tanışacak. Ekranda görünen karakterleri oluşturmak için her şeyi her şeyle birleştirin ve birleştirin. Pamuk Prenses’in daha fazla yanağı var ve Çizmeli Kedi, hilelerinden birini yaparken sizi yakalamak için sabırsızlanıyor.

ekran görüntüsü

EverMerge apk mod sonsuz para Ormanın ortasında sevimli yaratıklar var ama onlar tehlikedeki prenseslere yardım etmekten çok görünüşlerini korumaya önem veriyorlar. Bekleyebileceğiniz tek şey beklenmeyendir! Eğlenceli bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da sevebilirsiniz.

Harikalar Diyarı kötü bir büyücü tarafından lanetlenmiştir ve zamanı durduran sis tüm topraklarını örtmüştür. Sadece büyüye sahip cesur bir prenses bu toprakları kötü bir büyücünün boyunduruğundan kurtarabilir. Büyüyü dağıtmak için özel büyü enerjisi toplamanız gerekir, ancak bu görev çok zordur.

ekran görüntüsü

komik ve sıradışı EverMerge ücretsiz enerji oyun alanındaki nesneleri eşleştirdiğiniz bir bulmaca oyunudur. 3 veya daha fazla nesneyi birbirine bağladığınız anda yeni bir şeye dönüşürler, ancak alan sınırlıdır, bu da bu nesneleri doğru şekilde düzenlemeniz ve alanı optimize etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Yeni bir şey elde etmek için özel sandıklar açmanız gerekiyor, ancak eşyaları rastgele düşecek. Görevi tamamlayın, pillerinizi şarj edin ve büyülü krallığın yeni alanlarını keşfedin. Bu nefis eğlenceli füzyon oyununda ilerlemek için biraz stratejiye ve biraz şansa ihtiyacınız olacak.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bu güncelleme, teknik iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir.

Android 5.0 veya üzeri gerektirir

APK MOD 1 İNDİR

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın alma.

APK MOD 2 İNDİR

MOD MENÜSÜ:

– Sınırsız Para – Sınırsız Mücevher – Sınırsız Yıldız – Sınırsız Enerji
Tükendiklerinde azalmazlar!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu