Hileli Apk

Euro Truck Driver v4.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Euro Truck Driver sonsuz para 2023 Bu oyun, dünyanın birçok yerine seyahat etmenize ve birçok eğlenceli ve heyecan verici durum yaşamanıza yardımcı olacak. Ayrıca, işiniz ve gelişiminiz için başka kamyonlar satın alarak daha fazla para kazanabilir ve daha fazla yatırım yapabilirsiniz.

Euro Truck Driver All Unlocked, size dünyanın en popüler ve popüler kamyon markalarından 12’den fazlasını getiriyor. Her otomobil üreticisinin kendi stili ve şekli olacak ve hepsi büyük miktarlarda malları taşıyabilecek ve insanların malları olabildiğince çabuk taşımasına yardımcı olacak. Araçların tadını çıkarmak ve hayran olmak için şimdi bu oyuna katılın.

    Euro Truck Driver ekran görüntüsü

20 gerçek şehirde seyahat edin

Ulaşım sürecinde oyuncular, Avrupa’nın birçok ülkesine, Berlin, Paris ve daha birçok şehir gibi birçok ünlü ve güzel yere seyahat etme fırsatı buluyor. Gözlerinizi açacak ve bu ülkeler hakkında birçok ilginç şey keşfedeceksiniz. 20’den fazla muhteşem şehir sizin tarafınızdan deneyimlenmeyi ve keşfedilmeyi bekliyor. Lütfen keyfini çıkarmak ve sunduğu her şeyi deneyimlemek için favori şehrinizi seçin.

Para kazanın, yeni arabalar satın alın ve yükseltin

Zengin bir sürücü olmak için kamyonetlerinize nasıl yatırım yapacağınızı ve para kazanacağınızı bilmeniz gerekir. Yapmanız gereken en önemli şey, daha fazla yeni araba satın almak ve arabanın altyapısını ve ekipmanını daha modern ve görkemli hale getirmek için yükseltmek. Bu tırların uzun mesafeli yolculuk yapması sayesinde önemli bir ek gelir elde edersiniz. Yakında günlük çabalarınız, kamyonet ağının lideri olmanıza yardımcı olacaktır.

    Euro Truck Driver ekran görüntüsü

Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin

Bu oyunda arkadaşlarınız veya akrabalarınız gibi birçok farklı oyuncuyla oynayabilirsiniz. Oyunun sunduğu en heyecan verici ve heyecan verici mücadeleye katılın. Oyuncuların bu oyunda hizmet kalitesini takdir etmeleri ve memnun kalmaları için her görev için makul ve doğru bir çözüme sahip olmalısınız. Bu oyunda yağmurdan kaçınmak için gerçek hava koşullarına özel dikkat göstermelisiniz. Ek olarak, motor sesi net bir şekilde duyulabilir ve anlamlı bir şekilde görüntülenebilir, bu da oyuncuların daha fazla eğlenmesine ve yeni bir katılım deneyimine sahip olmasına yardımcı olur.

Güzel arayüz ve gerçek detaylar

Sofistike tasarım ve yetenekli yaratıcılık ile oyuncular, Excited’ın keyfini çıkarmalarına ve ilk görüşte ona aşık olmalarına yardımcı olan, en gerçekçi şekilde çizilen ve ifade edilen resimlerle canlı bir kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarma fırsatına sahiptir. Buna ek olarak, kamyonet görüntülerinin birçoğu da titiz ayrıntılarla ortaya çıkarılarak yeni bir atmosfer yaratılıyor ve oyuncuların kalplerinde unutulmaz bir etki bırakılıyor. Bu oyunu oynadıktan sonra daha fazla sürüş deneyimi yaşayacak ve birçok yeni bilgi öğreneceksiniz.

    Euro Truck Driver ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Performans geliştirmeleri! Hataları düzelt!

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para var.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Sıfır Şehir v1.36.5 Apk Modu [Imortalidade]

Game Studio Creator v1.4.7 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Life on Earth v1.8.2 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu