Hileli Apk

EstiloFIXA v2.6 [Elmas Hileli] Mod Apk

StyleFIX mod apk sonsuz para hayalinizdeki arabada şehirde özgürce dolaşabileceğiniz, Brezilya’dan ilham alan düşük seviyeli bir araba oyunudur. Farklı gerçek Brezilya arabaları sürün! Brezilya’nın yüzü olan şehirde.

StyleFIXA sonsuz para 2023 Mediafire’ı ücretsiz indirin

Oyun hala geliştirme aşamasındadır ve halihazırda 20’den fazla araba, araba, lüks araba ve büyük, benzersiz bir oyun haritası içermektedir. Oyunda direksiyon simidinin tam ortasında bulunan kornayı açmak için bazı gerçekçi sistemler bulunuyor. Arabalar, araba gücü, fonksiyon atölyesi, arabayı açıp kapatabilirsiniz, aydınlatma sistemi En zayıf telefonlarda çalışan ultra hafif oyun

Ekran görüntüsü resmi 1

StyleFIXA Hack, dünya çapında simülasyon oyunlarını seven birçok hayran kazanmış popüler bir simülasyon oyunudur. StyleFIXA sınırsız para popüler bir simülasyon oyunudur. Eşsiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayranı kendine çekti. Geleneksel simülasyon oyunlarının aksine, yalnızca başlangıç ​​eğitimini tamamlamanız yeterlidir, ardından oynamaya başlayabilir ve klasik simülasyon oyununun verdiği keyfin tadını çıkarabilirsiniz.

EstiloFIXA’nın Özellikleri: Açık Dünya Birkaç farklı araba radyosu satın alın Kapılara araba sesi takın Oyunda cep telefonu müziğini etkinleştirin/devre dışı bırakın Müzikte bas kaydedin Müziğe bağlı olarak ve subwoofer ile araç medyasında 20 şarkı çalın LED’ler Som yok Arabanız için 18’den fazla Tekerlek seti seçin

Ekran görüntüsü resmi 2

StyleFIXA, cesur güncellemelerle güncellenen sanal bir motor kullanır. İleri teknoloji ile oyun ekranı büyük ölçüde geliştirildi. Simülasyon oyunlarının orijinal tarzı korunarak, kullanıcının dokunmatik deneyimi iyileştirildi. Geleneksel simülasyon oyunu, kullanıcıların oyunda becerilerini biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir, bu da oyunu çekici ve eğlenceli kılar, ancak aynı zamanda birikim süreci de ister istemez insanı yorar.

Birinci ve üçüncü şahıs kamerası Şunların boyasını değiştirin: Gövde, farlar, tekerlekler ve camlar Havalı süspansiyon 3 set egzoz borusu. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çıkartmalar Çalışın ve arabalarınızı satın almak için para kazanın Eğlenmek için kapsamlı harita Oyunu daha güzel kılan efektler İnanılmaz grafikler Gerçekçi fizik

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Oyun deneyiminizi geliştirmek için çeşitli küçük iyileştirmeler.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para harcandıkça azalmaz aksine artar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Turboprop Flight Simulator 3D v1.30 Apk Modu [Dinheiro Inifnito]

Polis Devriyesi Simülatörü v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Law Empire Tycoon v2.4.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu