Hileli Apk

Episode v23.60.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Bölüm mod apk sonsuz elmaslar ve biletler oynadıkça kendi hikayelerinizi yazabileceğiniz bir oyundur. Oyunda kendi hayatınızı yaratmak için aktör, yazar, şarkıcı ve hatta polis olmak gibi istediğiniz herhangi bir işi yapabilirsiniz. Öncelikle bu oyunu kısaca tanıyalım.

Episode Diamonds and Infinite Tickets 2022’yi indirin mediafire

Yapmanız gereken ilk şey avatarınızı oluşturmak, ona bir isim vermek ve görünüşünü oluşturmak. Farklı saç stilleri, yüz şekilleri, burunlar, dudaklar, gözler vb. arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı türde giysiler de kullanabilirsiniz. Episode Infinite Diamonds, olağanüstü üretim değerlerine sahip bir hikaye macerasıdır. Çok güzel grafiklere, çok miktarda diyaloğa ve kendi kararlarınızı vermeniz gereken birçok duruma sahiptir.

Bana bölüm hackinden bahset

Episode’un oynanışının Chapters: Interactive Stories veya Avakin Life gibi diğer iyi bilinen simülasyon ürünlerine çok benzediği görülüyor. Bu oyun, oyun pazarında çok fazla ürünü olmayan bir yayıncı olan Episode Interactive tarafından geliştirilmiştir, ancak kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bölüm artık App Store ve Google Play’de mevcut ve oyuncuların oyunu hemen indirip deneyimlemesini kolaylaştırıyor.

Kontrol

Episode, sezgisel bir yerleşik kontrol sistemine sahiptir. Karakterin arzularınızı yerine getirmesi için oyun sırasında görünen sanal düğmelere dokunmanız yeterli. Genel olarak, bu oyundaki kontrol mekanizması, oyuncuların oyundan zevk almaları için ilk andan itibaren kolay erişim sağlaması için nispeten basittir.

Karakterinizi dünyaca ünlü yapmaya çalışın ve çok yakında sadık hayranları olacak. Bazı yönlerden, proje popüler Sims’e benziyor, ancak yine de bazı farklılıkları var. Ö Sınırsız bölüm biletleri 12 yaşından büyük kullanıcıları çekecek ve bu elle çizilmiş sanal dünyada dünya çapında popülerlik ve tanınırlık kazanmak için mükemmel bir fırsatınız olacak.

bitmeyen hikayeler

Episode, oyuncuların kendi hikayelerini özgürce oluşturmalarına ve oyunda istedikleri her şeyle etkileşime girmelerine olanak tanır. Her kararla, karakterin hayatını hızla değiştirirsiniz. Elbette oyunda her şeyi çözebiliyorsunuz ve seçtiğiniz problemi çözmek için tüm sorumluluğu almalısınız.

Bölüm, Pretty Little Liars, Mean Girls, Demi Lovato gibi dünyaca ünlü filmlere dayanmaktadır ve sizi kesinlikle turnuva anlarına tamamen kaptıracaktır. Genel olarak, dünyanın dört bir yanındaki filmlerden hemen hemen tüm olay örgüleri oyuna entegre edilmiştir, böylece oyuncular geçmişten günümüze hikayenin tadını doğrudan telefonlarında çıkarabilirler.

Harika diyalog sistemi

Kapsamlı diyalog sistemi ve çok sayıda seçenek sayesinde roman onlarca kez tekrar edilebilir. Öne çıkan hikayeleri keşfedin ve maceralarınızı oyunun topluluğuyla paylaşın! oynanışı Bölüm “Sonsuz Para”. Sizden yüksek beceri veya tepki gerektirmez. En başta, sizinle ilişkilendirilecek kendi karakterinizi yaratmalısınız. O zaman bir hikaye seçmeniz ve anlatılan olaylarla ilgilenmeniz gerekiyor.

Bölüm 2022 Özellikleri: Karakter Görünüm Düzenleyici; diğer olayları ve sahneleri etkileyen diyalog seçimleri; İlerlemeyi kaydederken istediğiniz zaman farklı hikayeler arasında geçiş yapın. Geçiş hakkında iletişim kurmak ve izlenimlerinizi paylaşmak için oyuncu topluluğuna katılın.

Neler Yeni !

SICAK HİKAYE: YANGINDA AŞK!
Amor em Chamas’ta yer almak için seçildiniz! Aşkı bulmaya çalışırken diğer bekarlarla birlikte lüks sahil villasında yaşama fırsatına sahipsiniz!
Sizde Deneyin BU BİZİM GİZLİ OLACAK!
Ateşli komşunuzla gizli bir ilişkiniz olduğunda kısırlıkla savaşmak daha kolay hale gelir. Bununla birlikte gelen dramaya gelince – o kadar kolay olmayacak!

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Ücretsiz premium seçim.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

The Sims FreePlay v5.73.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito / VIP]

Dünya Kamyon Sürüş Simülatörü v1.325 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Grand Prix Story 2 v2.4.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu