Hileli Apk

Epic Conquest 2 v1.7.5r2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Epic Conquest 2 apk mod sonsuz para Oyunun devasa ve açık dünyasında seyahat edecek, değerli ödüller kazanacak, kahramanınızın özelliklerini geliştirmek için kaynaklar ve oyun parası toplayacak, onu daha güçlü ve dayanıklı hale getirecek, şık ve fonksiyonel ekipman, kıyafet ve silahlar seçeceksiniz.

Daha fazla macera ve destansı savaşlar, hazine avları, izometrik grafiklerle çarpıcı görsel stil ve çok daha fazlasını bulacağınız aksiyon RPG hikayesinin devamı. Pek çok görev ve görev, şık kıyafetler, unutulmaz maceralar ve inanılmaz boyutta bir açık oyun dünyası – tüm bunlar sizi içinde bekliyor Epic Conquest 2 Mod Menüsü apk🇧🇷

ekran görüntüsü

Oyun, iyi geliştirilmiş bir olay örgüsü, her birinin güçlü ve zayıf yönleri olan farklı rakiplerle destansı savaşlar, iyi optimizasyon ve rahat kontrollerle istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman İnternet bağlantısı olmadan oynama yeteneği ile sizi memnun edecek.

Karakterinizin becerilerini geliştirmek için mümkün olduğu kadar çok kaynak toplamak için geniş bir açık dünyayı keşfedin. İlginç görevleri tamamlamak ve rakiplere karşı savaşmak için size uygun kahramanı seçin.

ekran görüntüsü

Her karakterin geliştirmeniz gereken 8 adede kadar yeteneği vardır. Kahraman tipinize uyan en iyi komboları ve yetenekleri yaratın. Karakteriniz ne kadar güçlü ve güçlüyse, sizi o kadar zor görevler bekliyor.

Size daha fazla ödül getiren tamamlandı. Ayrıca görünüşlerini değiştirmek ve ekstra güç kazanmak için benzersiz kıyafetler satın alabilirsiniz. En basitinden en zoruna, yalnızca en güçlü ve en cesur olanın üstesinden gelebileceği tüm görevleri tamamlayın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sorun giderme

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Gerçek para karşılığında ücretsiz satın alma – Ölümsüzlük modu – Yüksek hasar – Sınırsız büyü gücü

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu