Hileli Apk

EMERGENCY HQ v1.7.17 [Elmas Hileli] Mod Apk

EMERGENCY HQ mod apk sonsuz para 2022 şehrin tüm kurtarma hizmetlerini yönetmek için benzersiz bir şansa sahip olacağınız stratejik unsurlara sahip heyecan verici bir simülatör. Kurtarma görevlerinden siz sorumlusunuz ve amacınız acil durumlarda tüm kurbanlara yardım etmektir.

Yangınlarla mücadele etmek, hayvanları kurtarmak, hayat kurtarmak, teröristlerle savaşmak ve çok daha fazlası için itfaiyecilere, kurtarma görevlilerine, sağlık görevlilerine, doktorlara, polis memurlarına ve özel kuvvetlere komuta edin. Üssünüzü oluşturun ve mükemmel acil durum ekibini kurun! İtfaiye araçlarınızı, hastanenizi ve diğer çeşitli binaları ve birimleri yükseltin ve karargahınızı genişletmeyi unutmayın.

ekran görüntüsü

Sizi bekleyen pek çok heyecan verici görevi tamamlamak için itfaiye, kurtarma, polis ve mühendislik birimlerini görevlendirin! Bir kurtarma ittifakı kurun ve arkadaşlarınızı zorlu görevlerde destekleyin.

içinde ACİL DURUM HQ tümünün kilidi açıldı İtfaiyeciler, ambulanslar, mühendisler ve çok daha fazlası gibi farklı kurtarma hizmetleri birimleri inşa edeceğiniz kendi üssünüzü inşa etmelisiniz. Her binayı inşa etmek ve yükseltmek için oyun içi para birimine ihtiyacınız var.

ACİL DURUM HQ özellikleri: Ayrıntılı haritalarda çeşitli ve zorlu görevler Görevler için özel kurtarma araçları Binalarda ve birimlerde iyileştirmeler Ligde diğer komutanlara karşı değerinizi gösterin Bir kurtarma ittifakı oluşturmak için diğer oyuncularla ekip kurun

ekran görüntüsü

Çeşitli görevleri tamamlayarak kazanırsınız. Aynı zamanda, acil durumun doğası ne olursa olsun, ekibiniz her zaman bununla başa çıkmak ve evinizdeki bir yangın veya bir araba kazası olsun, olaya karışan herkese yardımcı olmak için gerekli tüm araçlara sahip olacaktır.

İçinde ACİL HQ apk Sınırsız Para İyi tasarlanmış çeşitli yerlerde çok sayıda kurtarma operasyonu gerçekleştirmeniz gerekiyor. Acil servislerin 4 departmanından sorumlusunuz: itfaiyeciler, ambulanslar, mühendisler ve polis. Her acil serviste kullanabileceğiniz çeşitli fonksiyonlar mevcuttur.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler. EMERGENCY HQ’da sağlıklı kalın, güvende kalın ve eğlenin!

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: hız hilesi (oyuncu hızını artırır🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu