Hileli Apk

Earth Protect Squad v2.54.32 [Dinheiro Infinto] Mod Apk

Earth Protect Squad apk mod sonsuz para 2022 Cephaneliğinde en son gelişmeler, modern silahlar, savaş robotları ve hatta güç alanları var. Android için üç boyutlu nişancı, en cesur ve en cesur oyuncular için tasarlanmıştır.

Ve eğer öyleyse – askerin kontrolünü elinize alın ve düşmanlarınızın cesetlerini patlatarak savaşın kalbine girin. Büyük uzaylı uzay aracı sadece Dünya yörüngesinde ortaya çıktı. Önce tüm büyük askeri üsleri yok ettiler, sonra gezegenin farklı köşelerinde bir şeyler aramaya başladılar.

ekran görüntüsü

Bize saldırmak için savaş makineleri ve garip mutasyona uğramış yaratıklar kullandılar. Sonra daha da kötüleşti – insanlarımızı silahlarına dönüştürmeye başladılar. Nereden geldiklerini bilmiyoruz – derin uzaydan veya başka bir boyuttan. Tek bildiğimiz – barışla gelmediler. Büyük uzaylı uzay aracı sadece Dünya yörüngesinde ortaya çıktı.

Önce tüm büyük askeri üsleri yok ettiler, sonra gezegenin farklı köşelerinde bir şeyler aramaya başladılar. Bize saldırmak için savaş makineleri ve garip mutasyona uğramış yaratıklar kullandılar. Sonra daha da kötüleşti – insanlarımızı silahlarına dönüştürmeye başladılar.

ekran görüntüsü

Ö Earth Protect Squad Sonsuz Para Hileli apk bizim son umudumuzdur. Uzaylı tehdidine karşı koymak için küçük bir askeri örgüt kuruldu. Cephaneliğimizde savaşacak her şeye sahibiz – çok yetenekli askerler, birçok modern silah ve savaş robotları ve güç alanları gibi en son teknolojiler cephaneliğimizde.

Silahlarınızı taktik avantaj için modifiye etmek için bir cephanelik laboratuvarımız var – görevden önce dürbününüzü, namlu soketinizi ve hatta cephane tipinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Bu işgalin başlangıcıdır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltildi – Daha iyi denge

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu