Hileli Apk

Duskwood v1.10.7 [Premium / Kilitsiz] Mod Apk

Duskwood Hileli APK son derece çekici korku ve mistisizm unsurları içeren bir araştırma oyunudur. Oyunda oyuncular büyüleyici bir hikayenin parçası oluyor ve ana karakter oluyor. Rolünüz, anlatıcıyı sakinleştirmek için oyundaki gizemleri ve olayları ortaya çıkarmaktır.

Tümünün kilidi Duskwood mod apk ile açıldı

Oyunun hikayesi yavaş bir tempoda anlatılıyor, ancak oyuncuların etraflarında olup biten her şeyi hissetmeleri için yeterli. Şu anda Duskwood Premium Unlocked 2022, Google Play’de 5 milyondan fazla yüklemeye ve küresel oyun topluluğundan olumlu geri bildirimlere sahiptir. Sonuç olarak, bu, yayıncı Everbyte’ın göz ardı edilemeyecek derecede çekici bir oyunudur.

ekran görüntüsü

Bu kasaba herkesin birbirini tanıdığı kadar küçük ama daha önce kimse ortadan kaybolmadı. Üç gün geçti ve tüm sakinler kayıp kızı bulma ümidini kesmeye başladı. Ama aniden Hannah’nın telefon numarasından bir mesaj alırsın.

Tarihte çok olay var

Oyunun hikayesi, Dusktree köyünde yaşayan güzeller güzeli Hanna’nın gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Daha spesifik olarak, oyunda somutlaştırdığınız kader, Hannah’nın erkek arkadaşıdır. Bu talihsiz kızı bulma konusunda en büyük sorumluluğun sende olduğu anlamına geliyor.

Bundan sonra, Hanna’nın bir grup arkadaşı aktif olarak sizinle iletişime geçti ve Hanna hakkında birlikte ipuçları bulmak için sizi sohbet gruplarına davet etti. Elbette bu, liderlik becerilerinizi göstermeniz için iyi bir fırsat.

Oyun basit ama son derece çekici.

Duskwood Infinity Money’de çalışma şekliniz aynı türdeki diğer oyunlardan tamamen farklı. Oyunda oyuncu sadece sürekli mesajların olduğu bir cep telefonu ekranı gördü. Bu oyunun kullanıcı arayüzü, oyunculara çok tanıdık bir his veriyor. Elinizde tuttuğunuz telefonun ekranı çok basit bir arayüz ile başka bir telefonun ekran arayüzünü gösteriyor.

ekran görüntüsü

Bilgilendirilmiş bir seçim yapın

Duskwood mod apk’sının tümü kilidi açılmış 2022, oyuncuların belirli durumlara yerleştirildiği geleneksel hikaye anlatma oyunlarının özelliklerine sahiptir. Daha sonra oyunun sunduğu seçenekler sizi son ipucunu bulmak için mantıklı hareket etmeye zorlayacaktır.

Özellikle oyun seçenekleri sadece çoktan seçmeli sorular değildir. Bunun yerine, yanıtınızı Sohbet altındaki sohbet penceresine yazmalısınız. Bu, en uygun çözümleri seçebilmek için biraz İngilizce bilgisine sahip olmanız gerektiği anlamına gelir.

Gerçek Kanıt Duskwood Premium apk

Duskwood yalnızca basit metin diyalogları sunmakla kalmaz, aynı zamanda görüntülü aramalar, gizli dosyalar veya kişisel fotoğraflar vb. Tüm bunlar telefonunuzun ekranında görüntülenir. Herhangi bir ipucunu kaçırmadığınızdan emin olmak için her bir kanıtı kontrol edin. Oyun içi diyalog, ilk aşamalardan sonra çok daha karanlık bir hal alacak, bu yüzden buna hazırlıklı olun.

Ürkütücü grafikler ve sesler

Sonuç olarak, Duskwood’da fon müziği yoktur ve oyunun sesi esas olarak akıllı telefonlarda yaygın olarak bulunan ting tin mesajlarından oluşur. Oyunda normal aramalardan veya görüntülü aramalardan da ses geliyor. Ayrıca oyunun grafikleri, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Oyuncular sadece normal bir cep telefonunun arayüzünü kullanır. Ancak, bu bilgiyi öznel olarak almayın. İfadelerden karakter avatarlarına kadar tüm resimler ayrıntılı olarak gösteriliyor, bu da oyunu her zamankinden daha ilginç hale getirecek.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bazı hataları düzelttik.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın almalar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu