Hileli Apk

Dünya İmparatorluğu 2027 vWE_2.3.9 PARA ve Elmas Hileli İndir

Dünya İmparatorluğu 2027 PARA ve Elmas Hileli İndir 2027 yılı Dünya gezegenine ulaştı, dünya düzeni ve ekonomisi çöküşte ve NATO ve diğer ittifaklar küresel arenada çöküyor, tüm dünya liderleri derin bir krizde kalırken kaynaklar için kanlı bir mücadele veriyor. Büyük ayaklanmalar her yerde devlet başkanlarını, kaos ve yıkımı çökertiyor ve sadece eylemleri düzene barış getirebiliyor. İsyanın liderlerinden biri olarak, parlamento onun devletin yeni lideri olarak adaylığını onayladı ve şimdi barışı sağlamak için tüm araçları kullanmak zorundasınız.

Dünya İmparatorluğu 2027 PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyun için mevcut olan 180’den bir devlet seçin ve daha sonra tek bir Büyük İmparatorluk oluşturmak için güçlü ve tavizsiz bir ulus inşa etmeye başlayın! Diplomasi mi yoksa acımasız savaşlar mı, lider olarak nasıl seçilirsiniz? Birleşmiş Milletler ekonomik sistemi ve diplomatlarla biten silah sevkiyatlarının ve bir casus ekibinin gözetiminden her şeyi yönetin.

Eylemlerinizin her biri sonucu etkileyecektir. World Empire 2027, çok sayıda geliştirme seçeneğini işlemek için iyi düşünülmüş bir sistem, ayrıntılı yapay zeka ve size son derece olumlu duygular verecek büyüleyici oyun mekaniği ile benzersiz bir oynanışa sahiptir.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 80MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu