Hileli Apk

Dungeon Dogs Idle RPG v2.8.2.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Dungeon Dogs Idle RPG apk mod sonsuz para Clicker, RPG ve arcade stratejisi gibi birçok popüler türü duvardan duvara savaşlarla birleştiren popüler oyun Castle Cats’in yaratıcılarından yeni bir macera projesi.

içinde Dungeon Dogs Sonsuz Elmaslar Lupinia krallığının topraklarına barışı ve refahı geri getirmek için kurnaz ve hain Kediler Kralı’nı devirmeye çalışan cesur köpekler Lyra, Ken ve Poppy’ye katılmalısınız. Cesur kahramanların tüm sınavları geçmesine ve düşmanı yenmesine yardım etmeye hazır mısın?

ekran görüntüsü

Masal dünyasının mekanlarında büyüleyici maceralar, iyi geliştirilmiş bir arsa ve cesur köpeklerden oluşan dengeli bir dövüş ekibi oluşturma ve becerilerini ve yeteneklerini geliştirme ihtiyacını bekliyorsunuz.

Eğitin ve eğitin ve ardından tehlikeli rakiplerle savaşların kalbine dalın. Oyun kontrolleri oldukça basit ve ustalaşmakta hiç zorlanmayacaksınız, sonsuz bir mod var ve kahramanlardan dengeli bir kadro kurma yeteneğinin zafer için önemli bir kriter olacağı destansı duvardan duvara savaşlar sizi bekliyor. .

ekran görüntüsü

Ödüllü Cats of the Castle’ın yaratıcılarından Dogs of the Dungeon, mobil cihazınızın rahatlığında savaşmanıza, inşa etmenize, toplamanıza ve zanaat yapmanıza olanak tanıyan artımlı bir RPG’dir. Lupinia’daki maceralarının tadını çıkarırken asilerimiz Lyra, Ken ve Poppy’ye katılın ve köpek popülasyonuna baskı yapan ve onlara ikinci sınıf vatandaş gibi davranan kötü Kedi Kralı devirin.

Dungeon Dogs’un Özellikleri Idle RPG mod apk: Artımlı oyun sistemi ve aksiyon Güncel ve orijinal anlatıyı toplayın ve özelleştirin Tıpkı karakterler gibi, oyun da sizi meşgul edecek Tam topluluk desteği

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Ürkütücü ve karanlık HOWLOWEEN geri döndü! – Özellikle bir köpek tuhaf davranıyor, hatta *şüpheli* davranıyor, sorular soruyor, burnunu kırıştırıyor… Neler oluyor?! Öğrenmek için etkinlik hikayesi görevlerini oynayın! – Howloween Etkinliği Asi Kahramanları işe alınabilir. Yapabiliyorken onları alın! – Asi Kaptanınız için etkinlik öğeleriyle kutlama için giyinin!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Bir sürü madeni para ve elmas.
Birkaç elmas olacak, ama aslında çok var (büyük bir sayı görmek için sayıyı değiştirin).

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu