Hileli Apk

Dude Theft Wars v0.9.0.8a [Elmas Hileli] Mod Apk

Dude Theft Wars Açık Dünya Sandbox Simülatörü Hileli apk kübik grafiklere, büyük bir açık dünyaya ve GTA benzeri oynanışa sahip Android cihazlar için çılgın bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Burada oyuncu istediğini yapabilir.

İçinde Dude Theft Wars Açık Dünya Sandbox Simülatörü Sonsuz Para Devasa bir silah cephaneliğiniz, geniş bir araç filonuz ve emrinize amade devasa bir lokasyonunuz var. Tüm olasılıkları kullanarak, burada yetenekli bir suçlu, barışçıl bir vatandaş veya acımasız bir sakin olabilir, şehrin sokaklarını kasıp kavurabilir ve polise savaş açabilirsiniz.

Ayrıca indirin:

Mutant Dövüş Kupası 2 v66.0.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
GTA San Andreas v2.10 Apk Modu [Dinheiro Infinito / Cheats]
Zombie Frontier 3 v2.50 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Kahramanınızı vahşi gangsterden iyi kalplilere kadar farklı rollerde deneyin. Oyuna çeşitlilik katan ve mantıksal beceri ve kurnazlık göstermenizi sağlayan birçok ilginç görev ve test de var. Bu piksel oyun simülatörü, herkese ünlü GTA oyununu hatırlatır, ancak aynı zamanda renkli kübik grafiklere ve daha basit işlevlere sahiptir.

60’tan fazla fizik tabanlı araba sürün ve harika numaralar yapın. Güvenle sürün yoksa arabanız hasar görebilir ve gerçekçi çarpışmalarda patlayabilir. Ayrıca uçak ve helikopter uçurabilir ve tüm şehri yukarıdan izleyen bir kuş gibi hissedebilirsiniz. Nakit parayla araba satın alın veya oluşturun. Bu açık dünya oyununun tadını çıkarmak için sür ve uç.

ekran görüntüsü

Dude Theft Wars, 3 karakter Jack, Richie ve Chad’in yer aldığı tam özellikli bir birinci şahıs simülatörüdür. Oyuncu, Jack’in spor araba veya polis arabası gibi arabaları sipariş etmek için kullandığı iDude telefonuna sahip olması ve diğer adamların komik eylemler yapmasıyla komik özçekimler yaparak oyunu birinci şahıs bakış açısıyla deneyimliyor.

Arabanızı sürerken dublör yapın. Arabadan atlayın ve eğlenceli bez bebek fiziği ile bebeğinizin havada uçmasını izleyin. Oyun ilerlemenizi oyun içinde istediğiniz zaman kaydedin. Oyuncu adamları öldürdükçe veya mülke zarar verdikçe aranan seviye artar. Polis onu tutuklamaya gelir. Polisten kaçmanın tek yolu kaçmaktır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Minibüsler, cipler, sedanlar, ambulanslar, spor arabalar, klasikler ve daha fazlasını içeren 20’den fazla yeni araba! Artık her arabanın kendine özgü motor sesleri var. Artık bir arabanın etrafına özgürce bakabilirsiniz. 5 yeni duber arabası şu anda hazır! Tüm grafik ayarları için artırılmış kamera görüş mesafesi Sınırsız Yapay Zeka Otomatik mesafesi Çok sayıda performans optimizasyonu 35’ten fazla yeni hile kodu eklendi! MakeRamp ve SpawnBanana dahil olmak üzere birçok hata düzeltildi!

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para harcadıkça büyür.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Musa v2.5.1 Apk Modu [Premium Desbloqueado]

Sky Force Reloaded v1.99 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Polisler Hırsızlara Karşı Jailbreak v1.114 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu