Hileli Apk

Driving Zone Germany v1.21 [Elmas Hileli] Mod Apk

Driving Zone Almanya apk mod sonsuz para Alman yapımı arabalardan birinin direksiyonuna geçin ve rayları fethedin, yarışlara katılın veya şehrin sokaklarında kendi hızınızda sürün. Burada SUV’lar, spor arabalar bulacaksınız.

Gerçekçiliği, gövde ve gösterge panelinin ayrıntılı işlenmesi, seçilen otomobil modeline karşılık gelen motor sesleri ile sizi şaşırtacak farklı sınıflardaki binek otomobiller. Bütün bunlar birlikte doğrudan mevcudiyet etkisi verir.

ekran görüntüsü

Sizin için modern ve şık grafikler, 4 benzersiz ve zengin parkur, birinci şahıs veya iç mekan görünümü seçme imkanı hazırladık. Dinamik olarak değişen hava koşulları ve günün saatleri.

Adrenalin ve hız dolu, şehirde veya otoyolda, buzlu kış pistlerinde, bağımsız olarak bir sürüş stili seçme yeteneği, yoğun trafik, ilginç oyun modları ve her zevke uygun geniş bir araba yelpazesi.

ekran görüntüsü

Bu uygulamadaki yarış tehlike, adrenalin ve gerçekçi manzaralarla dolu. Kullanıcı, sürüş stilini seçerek zafere giden yolu açar. Uygulama, oyuna gerçekçilik katan güzel modern grafiklere ve harika müziklere sahiptir.

Birçok ayar, her kullanıcı için parçaların gerçekçiliğini ve aşırı seviyesini ayarlamanıza izin verir, bu çok uygundur. Driving Zone: Almanya’yı oynamak tamamen ücretsizdir ancak kullanıcılar için çok can sıkıcı olan promosyon içeriği içerir.

ekran görüntüsü

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok para; Google Play Oyunlar bağlantısı kaldırıldı.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu