Hileli Apk

Drift Max World v3.1.15 [Elmas Hileli] Mod Apk

Drift Max World apk mod sonsuz para mediafire ünlü drift oyunu serisinin yeni versiyonudur. Yarışın, drift yapın ve Moskova veya Brooklyn sokaklarını fetheden ilk serseri olun. Sürüklenme için en havalı arabalar, harika modifikasyonlar ve kapsamlı ulaşım özelleştirme seçenekleri sunulmaktadır.

İndir Hack Drift Max World Sonsuz Para İndir Android için Güncellenmiş 2022 Mediafire!

İlk turdan sonra hiçbir engelin olmadığı gerçek bir yarışçı gibi hissediyorsunuz. Ayrıca el frenini çekme, keskin patinaj yapma ve otomobilin hızından en iyi şekilde yararlanma becerilerinde de ustalaşacaksınız. Patinaj yapmaya başlamak için öncelikle sürücü seçimine ve üçüncü şahıs veya birinci şahıs görüşüne karar vermelisiniz.

ekran görüntüsü

Donanımlı drift arabaları, ağır modlar ve sürücü özelleştirmesi ile Drift Max World, el freni ile drift yapma becerilerinizi test etmek için burada. Sürücünüzü seçin, drift yarış arabanızı değiştirin, dış veya iç görünümü seçin ve drift yapmaya başlayın! Muhteşem gösteriler yapın, asfaltı yakın ve şimdiye kadarki en iyi drift oyunlarından birinin tadını çıkarın! Drift yarışı dünyası sizi bekliyor!

Drift Max World mod apk’nın özellikleri: kapaklar ve kapılar için çıkartmalar; Mat ve iki tonlu boya, modaya uygun grafik çıkartmalar; farklı renklerde farlar; Pencere boyası; Çeşitli araba modelleri; süspansiyon yükseklik ayarı; kamber ayarı; neon ışıkları; Farklı spoiler modelleri.

ekran görüntüsü

Drift yarışı yolculuğunuza başlayın ve zorlu drift yarış görevlerinde becerilerinizi test edin ve özel drift yarış arabaları gibi harika ödüller kazanın.

Efsanevi drift oyunlarının geliştiricilerinden yeni bir drift yarış oyunu olan Drift Max World’de – Drift Max ve Drift Max Pro – inanılmaz gerçek mekanlarda (Brooklyn, Moskova, Dubai) hızlandırabilir ve dünyayı dolaşabilirsiniz!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Küçük hata düzeltmeleri.

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda sonsuz para.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu