Hileli Apk

Dream League Soccer 2022 (DLS 23) v10.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Dream League Soccer 2023 (DLS 23) PARA ve Elmas Hileli İndir, First Touch Games’ten bilinen insanların spor ve futbol ürünleri serisini devam ettiren bir başka adım adım geliştirme projesidir. Oyuncular yüksek kaliteli grafikler, mükemmel animasyon, takımınıza koyabileceğiniz çok sayıda gerçek hayattaki sporcu ve daha fazlasını alır, bu da bu alanda sıkılmak için ölçek ve fırsat eksikliği yaratır. Hem kılavuzlarda hem de doğrudan sahada çalışırken kullanışlı kontrol, sezgisel kontrol sağlar. Heyecan verici etkinliklerin tadını çıkarın, zirveye ulaşın ve kendi zevkiniz için seçkin rakiplerinizi yenin.

Dream League Soccer 2022 (DLS 22) PARA ve Elmas Hileli İndir, 3D grafiklere, bağımlılık yapıcı oynanışa ve çeşitli oyun modlarına sahip bir futbol simülatörüdür.

Bir koç seçebilecek, bir takım kaptanı seçebilecek ve ardından yerel lige katılacak oyuncuları işe alabileceksiniz. En ilginç şey, bizden önce, transfer politikasından futbol sahasındaki bir takımın yönetimine kadar tüm eylemlerin oyuncuya sağlandığı eksiksiz bir simülatöre sahip olmamızdır.

Dream League Soccer 2021 (DLS 22) PARA ve Elmas Hileli İndir Eğitim türünü ve şeklini seçebileceğiniz, bireysel oyuncular satabileceğiniz veya satın alabileceğiniz, kulüp için çalışan kiralayacağınız ve futbol maçlarını unutmayacağınız eksiksiz bir futbol takımına sahip olacaksınız. İkincisi, öngörülen sürede rakibinizin yapabileceğinden daha fazla gol atmak gereken oyunun temelidir. Sanal joystick sahada hareket etmenizi sağlar ve sağdaki düğmeler tekmelerden, paslardan, çaprazlardan ve müdahalelerden sorumludur.

Oyun, yüksek kaliteli üç boyutlu bir görüntü, çok çeşitli oyuncular, gerçekçi fizik ve herhangi bir rakibe karşı oynamak ve gol atmak için rahat hissedeceğiniz uygun kontroller aldı.

Ayrıca Clash Of Clans PARA ve Elmas Hileli İndir

Dream League Soccer 2020 Apk Mod
Dream League Soccer 2020 Apk Mod
Dream League Soccer 2020 Apk Mod

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 391 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Dilsiz kaleci
Sakatlık yok
Oyuna başladıktan sonra, botları aptal hale getirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üst köşedeki yuvarlak düğmeye tıklayın.

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
Oyun süresini dondurur
kilidi açılmış logo 
Tüm emojilerin kilidi açıldı 
düşman takımına gol eklemez

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu