Hileli Apk

Dream Hospital v2.2.31 [Elmas Hileli] Mod Apk

Dream Hospital apk mod sonsuz para Doktorluk yapacağınız hastanenizi inşa edin. Bu oyunda deneyimli bir doktorun kontrolünü ele alıp devasa bir kliniği yönetiyorsunuz, hemşireleri işe almak için çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz ve finans departmanlarını yönetiyorsunuz.

Hastalara bakmayı unutma. Yeni çalışanlar işe alın, yeni ve modern ekipmanlara yatırım yapın ve insanların koruma ve sağlık sorunlarını çözün. Hastalarınızı ameliyat edin, tedavi edin ve yeni ilaçlar üretin. adresinde yeni tıbbi teknolojileri keşfedin Dream Hospital mod apk paraları sonsuz, şehrinizde itibar kazanın ve diğer kliniklerle rekabet edin. Şehrin çok uzmanlıklı hastanesinin yönetim kuruluna girin!

Ayrıca indirin:

Idle Streamer Tycoon Tuber Game v1.30 [Dinheiro Infinito]
City Island 4 Sim Town Tycoon v3.2.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Elmas Uçurtmalar v6.65 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Yeni sağlık müdürüne hoş geldiniz diyoruz: SİZ! Hastanemizi planlayın, yönetin ve koordine edin ve profesyonel bir tıbbi yönetici ve yıldız doktor olun! Tıbbi personel almak, kliniğin finansal kaynaklarını yönetmek ve hastalarınızla ilgilenmek için çeşitli görevleri tamamlamanız gerekir.

Kasaba halkının hayatını kurtarın, hastalarınız için ilaçlar üretin ve kazandığınız parayı hastalarınıza kaliteli hizmet sunmak için en iyi tıbbi ekipmanı satın almaya yatırın. Kasaba halkını yaralanmalardan, viral ve bakteriyel enfeksiyonlardan, aşırı sıcaktan ve diğer hastalıklardan korumalısınız.

ekran görüntüsü

Ayrıca yeni kalp ilaçları geliştirmek için laboratuvarda araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içi para birimi ile mağazadan satın alabileceğiniz farklı renkler, mobilyalar ve aksesuarlar ile kliniğinizi dekore edebilirsiniz.

İçinde Rüya hastanesi sonsuz elmaslar Tüm şehir sakinlerine kaliteli tıbbi bakım sağlayacak hayalinizdeki hastaneyi yaratmalısınız. Hastaların teşhis, tedavi ve acil bakımı için hastanenizde birden fazla tıbbi oda oluşturabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

:

– Küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Kristal elde etmek için mağazaya gitmeli ve herhangi bir ürünü (örneğin bitki çayı) satın almalı ve teslimatı hızlandırmalısınız. – Jetonlar, jeton sayısının yanındaki artı işaretine tıklanarak kristallerle satın alınabilir.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Blood Kiss v1.17.3 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

Case Hunter v1.3.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Boşta GYM Sports v1.79 [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu