Hileli Apk

Dragon City v22.3.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Dragon City PARA ve Elmas Hileli İndir Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmini izledin mi? Binlerce yıllık savaştan sonra, insanlar ve ejderhalar büyük bir adada mutlu ve mutlu bir şekilde birlikte yaşadılar. Dragon City sonsuz mücevherleri 2022’de ejderhaları evcil hayvan olarak yetiştirebilir, eğitebilir, dünyanın herhangi bir yerine binebiliriz.

Dragon City PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu oyunda, asıl göreviniz ejderhalar için bir ada inşa etmek ve geliştirmektir. Bu gökyüzünde uçan güzel bir ada. İsteğe bağlı olarak adalar inşa edebilir ve ejderha koleksiyonunuz Dragon Book olarak adlandırılan adaya alanı genişletmek için kayaları veya ağaçları yok ederek adayı dekore edebilirsiniz. Şu anda Dragon Book’ta 500’den fazla ejderha türü var ve bu sayı haftalık güncellemelerde sürekli artırılıyor. Ejderhalar hakkında hiçbir hikaye yok veya neden bir ejderha ordusu kurmamız gerektiği, ancak nadir bir ejderha yumurtası alıp şok yumurtası çok canlı olana kadar beklediğiniz his. Her iki ebeveynin de özelliklerine sahip yeni bir ejderha oluşturmak için iki ejderhayı geçebilirsiniz. Örneğin, bir ateş ejderhası ve bir su ejderhası arasında geçtiğinizde, ateş ve su yeteneklerine sahip başka bir ejderha elde edersiniz.

İndir Chapters: İnteraktif Hikayeler PARA ve Elmas Hileli İndir

Dragon City, oyununu geniş hale getiren ve oyunculara tadını çıkarabilirsiniz. Oyundaki oyuncunun ana hedefi basittir, yani en güçlü ejderhaları oluşturun ve tüm ejderhalar için bir cennet inşa edin. Benzer şekilde, oyun arkadaş canlısı görseller, grafikler ve olağanüstü efektler kullanır ve her ejderhayı oyuncuların keyfini çıkarmaları için farklı ve benzersiz hale getirir. Oyun ayrıca oyuncuların en sevdikleri ejderhalarla eğlendirebilecekleri PvP, kampanyalar ve dünyaları keşfetme gibi birçok heyecan verici aktiviteye de yer verecek. Oyuncular birçok çekici hareketsizlik özelliği ile desteğe sahip olacak, bu da her şeyi otomatik hale getirecek ve bir ejderha oluşturmak için zaman kazanacak.

EN SON EVRIME KADAR EJDERHANIZI YARATIN

Her ejderha gelişme ve evrimin üç aşamasından geçmek zorundadır ve oyuncu onlara daha hızlı büyümeleri için yiyecek sağlayabilir. Ejderhaların evrimi hakkında bu kadar büyüleyici olan şey, gelecekteki gücü artırmak için yavaş yavaş şekil değiştirecekleri ve birçok yeni işlevin kilidini açacaklarıdır. Birçok ejderha, belirli yerlere yerleştirildiğinde tüm ejderha şehrini daha da zengin hale getiren bufflara sahiptir. Bununla birlikte, oyuncu ejderhaların savaşmasını istiyorsa, olgunlaşmaları ve özellikleriyle en görkemli güzelliği sergiledikleri son aşamaya evrilmeleri gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda ejderhaların oyuncuyla diğer aktivitelere katılabileceği son evrimsel duruma ulaşmak.

CENNETINIZ IÇIN YENI EJDERHA TÜRLERI OLUŞTURUN

Oyun, oyuncuların toplaması için sayısız ejderhaya ve farklı varyasyonlara, hatta oyuncunun kilometre taşını işaretlemek için bir kitap koleksiyonuna sahip olacak. Oyuncular mağaza aracılığıyla yeni ejderhaları toplayabilir veya kilidini açabilir ve görevler alabilir ve oyunda oyuncunun yeni bir varyasyon oluşturması için bir özellik bulunur. Hatching Dragons, yeni ejderhalar elde etmenin mükemmel bir yoludur ve oyuncunun tercihine bağlı olarak sadece farklı veya aynı türdeki iki yetişkin ejderha arasında yapılabilir. Başarılı bir kuluçkadan sonra, bebek ejderha baba ejderhanın farklı özelliklerini getirecek ve ejderha adasını oyuncu daha zengin ve daha çeşitli hale getirecek.

Dragon City EJDERHALARINIZ IÇIN EN GÜZEL ŞEHIRLERI INŞA EDIN

Ejderhalar için bir şehir inşa etmek, oyuncuların ejderhalar için gerekli tesisleri tasarlayabilecekleri ve inşa edebilecekleri önemli özelliğidir. Buna ek olarak, oyun şehri dev uçan adalara inşa edecek ve oyuncular daha fazla ejderha barındırmak veya daha fazla tesis inşa etmek için şehri süresiz olarak genişletebilirler. Bununla birlikte, oyuncuların her ejderhanın farklı özelliklere sahip olduğu ve ancak doğru ortamda oluşturulduğunda büyüyebileceği birçok farklı habitat inşa etmesi gerekir. Oyun özellikleri ile oyuncuları her zaman şaşırtacak ve oyunculara ejderhalar için muhteşem bir şehir inşa etmek için birçok çekici seçenek sunacak.

Dragon City PARA ve Elmas Hileli İndir
Dragon City PARA ve Elmas Hileli İndir
Dragon City PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 257 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
1 darbe ile öldürür
Büyük hasar

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
MOD MENU
PVE ve PVP mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu