Hileli Apk

DogLife BitLife Dogs v1.6.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

içinde DogLife BitLife Köpekler mod apk sonsuz para Kahramanınıza liderlik edebilir ve onun için farklı yaşam senaryoları oluşturabilirsiniz, örneğin, kahramanınız sevgi dolu bir ailenin sadık bir arkadaşı olabilir ve sevgili çocuklarıyla oynayabilir.

Veya sokakta yaşayan ve kendi sahibi olan bir sokak köpeği rolünü oynayın. Maceranıza bir hayvan barınağında bir sokak köpeği olarak veya bir evcil hayvan dükkanında safkan bir köpek yavrusu olarak başlayabilirsiniz. Popüler Fransız Bulldog, Alman Çoban Köpeği, Labrador, Golden Retriever, Kaniş, Hound, Rottweiler, Dachshund, Corgi, Husky ve çok daha fazlası dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce köpek türü vardır.

DogLife’ın tüm kilidi açıldı rahat arayüzü ve renkli grafikleri ile bir köpeğin sanal yaşamını simüle eden ilginç bir atari simülatörüdür. Heyecan verici maceralar, inanılmaz derecede bağımlılık yapan oyun ve oyun eşliğinde harika eğlenceler sizin için hazırlandı. Çocuklu sevgi dolu bir ailenin sadık arkadaşı mısınız yoksa sokakta çokça yaşayan bir sokak köpeği misiniz?

Oyunda istediğiniz köpeği seçin

Ekranda DogLife köpeklerinin bir listesi görünecek ve istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından farklı köpek ırkları bir araya gelerek sahipleri tarafından şımartılma pozisyonu için yarışırlar. Yeni açılan kartlar isim, özellik ve kişiliklerinizi dikkatlice okuyarak doğru bilgilerinizi belirlemenize yardımcı olacak ve seçiminizi kolaylaştıracaktır. Oyuncu, istediği karaktere karar verdikten sonra sahibini ve yaşamak istediği yeri seçebilir. Dört sabit yer olacaktır; Oyun, seçimlerinizle sizi yeni ve heyecan verici deneyimlere yönlendiriyor.

Bir evcil hayvanın günlük görevini tamamlayın

Her evcil hayvanın farklı bir hayatı olacaktır. Bir köpek olarak DogLife, her gün olan her şeyi temsil eder. Görevleriniz posta kutusuna gönderilecek. Her aktivite kişiliğinizi geliştirmenize ve faydalı aktivitelere katılmanıza yardımcı olacaktır. Sahibi size kapıyı koruma, evi koruma veya topu yakalama görevi verir. Komşular sizinle hoş sohbetler yapacak mı, peki bu odayı çok mu gürültülü yapıyor? Skor tablosu tüm aktivitelerinizi kaydeder, düzenli olarak izler ve sizi en çok ilgilendiren aktiviteyi seçer.

Skor tablosunda birçok unutulmaz başarı yaratın

DogLife’ın onurlu bir üyesi olmak için, oyuncular tanınmak için çok çalışmalıdır. Unutulmaz başarılar, kendinize bir isim yapmaya başladığınızda gelir. İlk olarak, işvereninizin sizden istediği şekilde yaşamayı ve yaşamayı seçerseniz, uysal performans değerlendirmenizi iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Sahibini mutlu eden diğer eğlenceli aktiviteler, Trust liderlik tablosunda bir kahraman olmalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca diğer komşu arkadaşlar da birlikte oyun oynayabilir ve sinirlenmemeleri için duygularını geliştirebilirler.

Bir dizi unutulmaz anı ile hayatınızı sonlandırın

DogLife, oyunculara pek çok farklı duygu yaşatacak. Bu sevimli köpeğin şakalarının her biri sizi eğlendirebilir, davranışlarından bunalmış hissedebilir veya bugün arkadaşlarınızı göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Hayatınıza daha fazla anı katacak birden fazla hikaye dahildir. Yaşam döngünüz sona erdiğinde, biz yine de bu başarının farkına varacağız ve siz yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Gün boyunca sağlığınızı iyileştirmek için eski ve yeni aktivitelerinizi düzenli olarak izleyin!

Temel Özellikler Anlamlı etkinliklere katılarak bir köpeğin hayatını deneyimleyin. Listemizden herhangi bir köpeği seçerek hayat yolculuğunuza başlayın. İşvereninizi ve yakın gelecekte yaşamak istediğiniz yeri seçin. Skor tablolarındaki puanları kontrol ederek çeşitli başarılar elde edin.

Neler Yeni !

DogLife’ı oynadığınız için teşekkürler!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Lisans kontrolü devre dışı bırakıldı; – Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar;
SADECE 64-BİT CİHAZLARDA ÇALIŞIR!

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Avan Şampiyonları v1.1.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Sürgünde Hayatta Kalma v0.53.0.3006 Apk Modu [Mod Menu / Energia Infinita]

EvoCreo v1.9.12 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu