Hileli Apk

Diner DASH Adventures v1.40.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

içinde Diner DASH Adventures apk mod sonsuz para Ana düşmanınız Bay Büyük ve diğer rakiplerinizin şeytani planlarını yenmek için restoranlarınızı, kafelerinizi ve daha fazlasını yeniden inşa edin. Restoranınızı açın, en iyi yemekleri hazırlayın ve ilk müşterilerinizi yemeğinizi tatmaya davet edin ve tanıdığınız herkese anlatın.

Böylece gelip parasını harcayan daha fazla müşteri elde edersiniz. Ziyaretçilerinizi başyapıtlarınızla etkileyin. Diner DASH Adventures sonsuz elmaslar🇧🇷 Bir restoran geliştir, en iyi şefleri tut, sana su gibi para akışı sağla. Zamanla kafeler, restoranlar, bahçeler, evler, villalar, yolcu gemileri ve çok daha fazlasını satın alabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Bu, tüm şehri inşa etmeye yardımcı olacaktır. Geliştirin ve etkili bir milyarder olmak için geliştirme için daha da fazla para kazanın. Ama dikkatli olun çünkü kötü Koca’nın bu kasaba için kendi planları var, bu yüzden hiçbir şeyde durmayacak.

Hayallerinizdeki tüm şehri inşa edin, böylece bu şehrin her sakini kendi zevkine göre eğlence bulabilsin. Mümkün olduğunca çok para kazanmak ve işinizi büyütmek için restoranları, kafeleri ve daha fazlasını yönetin. Uygun gördüğünüz gibi restoranlar geliştirin.

ekran görüntüsü

içinde Lokanta DASH Maceraları Sonsuz Hayatlar zevkinize göre başarılı tasarımlar seçin ve mutfak şaheserleri ile müşterilerinizi şaşırtın. Aynı zamanda o şehirdeki araziyi devralmak isteyen ancak şehrin gelişimi için değil, diğer girişimcilerle rekabet edecekler.

Diner DASH Adventures mod apk özellikleri: Restoranlar, bahçeler, evler, yolcu gemileri, konaklar ve daha fazlasını tasarlayın ve yenileyin. Bütün bir şehri yenileyin ve en sevdiğiniz dekorasyonları seçin. Binlerce tasarım ve dekor kombinasyonu arasından seçim yapın. Sevimli evcil hayvanları toplayabilirsiniz. Macera bekliyor! Renkli karakterlerle dolu Diner DASH’ın hikayesini keşfedin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

şükran türkiye
• Norberto çiftçiliğe başlamak istiyor! Gel ve büyümesine yardım et!
hasat sevinci
• Bayım. Big’in artık başka bir restoranı var: Alegria da Colheita! • Şükran Günü ruhuyla elmalı turta, hindi kızartma ve daha fazlasını yapıyor!
Gizli Menü: şimdi yeni ikramlarla!
• DinerTown çiftliğinizi Barn, Harvest ve Straw Bale Pile gibi ödüllerle yükseltmek için Gizli Menüyü etkinleştirin! • Gizli Menüyü satın alarak Hasat Sevincini kalıcı olarak açın!

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Seviye başına 100.000 jeton; – Seviye başına 100.000 kalp; – Sınırsız kek; – Sınırsız Anında Pişirme Hızlandırıcı; – Sınırsız Jetpack; – Daima tam yıldızlarla kazanın; – Hızlı izleme modu;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu