Hileli Apk

DevTycoon 2 v2.8.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

DevTycoon 2 apk modu tomurcuklanan geliştiricilerden oluşan bir ekiple birlikte, Sonsuz Para Hilesi Stüdyonuzu sıfırdan inşa etmeli ve yarattıklarınızın her birine zafer kazandırmalısınız. Trendleri analiz etmeli, oyun için bir tasarım, konsept ve hikaye oluşturmalısınız.

Malzeme tabanınızı geliştirin (bilgisayarları ve tesisleri iyileştirin), şirketlerle işbirliği yapın ve nihai ürünü farklı platformlara taşıyın. Oyun serisi fikrine devam etmek Android için DevTycoon 2 tarihi olayları, ekonomik kararları ve gerçek oyun atmosferini birleştirir.

ekran görüntüsü

Beğeninize göre bir oyun yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı DevTycoon 2 Sonsuz Para🇧🇷 Sadece ekrana birkaç kez dokunarak para kazanın ve hayalinizdeki teçhizatı satın alın. Kazanılan gelire sahip çevrimdışı boşta simülatör oyunlarıyla, çevrimdışı kralınız oyun kiralamalı ve taikon yöneticilerine ödeme yapmalıdır.

Taikon simülatörüne ek olarak, boştaki otel imparatorluğu kralı binalarını yükseltebilir ve tüm madencilik süreci ve boşta çevrimdışı yönetimi optimize etmek için imparatorluk kralı boşta oyununun mükemmel anını elde etmek için imparatorluk kralı çevrimdışı oyun geliştirici işi akışınızı optimize edebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Etkili bir boşta simülatör yöneticisi olmayı hiç düşündünüz mü? Bir iş adamı olun, boşta kalan hayatınızı yönetin, iş adamı oyunlarından kar elde edin ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yetecek kadar iş adamı parası kazanın.

Taikon simülatörü oyun kralı iş akışınızı otomatikleştirebilen uzman yöneticilerle boşta iş adamı imparatorluğu iş adamı milyoner boşta simülatörünüzü genişletin ve iş adamı oyun üretkenliğinizi artırın!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– hata düzeltmeleri; – Optimizasyon; – Düzeltilmiş çeviri;

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para kullanıldığı gibi harcanmaz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu