Hileli Apk

DesignVille v1.35.12 [Elmas Hileli] Mod Apk

DesignVille mod apk sonsuz para nesne birleştirme mekaniği ve özelleştirme ortamları ile heyecan verici bulmacalar çözerek yaratıcılığınızı ve dikkatinizi geliştirebileceğiniz ve zekanızı iyi durumda tutabileceğiniz bağımlılık yapan bir mantık oyunudur.

İçinde DesignVille Sonsuzluk Elmasları Kendinizi bir iç mimar olarak deneyebilir ve her tarzda ilginç projeler bulabilir, özlü döşeme ve duvar kaplamalarının yanı sıra mobilyaları seçebilir ve her şeyi şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bu oyun, karizmatik karakterlerle tanışacağınız, siparişleri tamamlayacağınız ve tesisleri donatacağınız, yeni müşteriler arayacağınız ve ayrıca küçük tasarım işinizi yöneteceğiniz bir hikaye ile sizi memnun edecek.

ekran görüntüsü

Yeni ve daha ilginç nesneler yaratmak için sahada aynı nesneleri birleştirmeniz gereken basit ve anlaşılır bir oyun mekaniği sizi bekliyor. Bağımlılık yaratan birçok seviye, modern animasyon efektleriyle renkli ve ayrıntılı grafikler, ilginç bir hikaye ve saatlerce heyecan verici boş zaman bulacaksınız.

Kendinizi komik karakterlerle dolu bir hikayeye kaptırın, farklı müşterilerden gelen yenileme taleplerini tamamlayın, her oda için benzersiz bir tasarım yaratın, istediğiniz gibi dekore edin ve yaratıcılığınızın ortaya çıkmasına izin verin! Hayalinizi gerçekleştirin: DesignVille’in en büyük ve en iyi tadilat stüdyosunu kurun ve genişletin! Birçok tasarım projesini tamamlayın ve evinizi güzelleştirin!

ekran görüntüsü

DesignVille sonsuz enerji ev dekorasyonu, iç tasarım, malikane tadilatı, tadilat, bahçe işleri, kendin yap ve tasarımla ilgili diğer harika şeylerle ilgilenen herkesi bekler!

Oyunumuzdan birçok tasarım fikri ve ilham alacaksınız. Karizmatik ve unutulmaz karakterlerle bulmaca çözmekten, eşleşmeler ve kombinasyonlar bulmaktan, öğeleri birleştirmekten ve eğlenceli ve heyecan verici bir hikayenin tadını çıkarmaktan hoşlanıyorsanız bize katılın!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

İyileştirilmiş oyun dengesi ve küçük oyun iyileştirmeleri yapıldı

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Rush Rally 3 v1.130 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Cafe Racer v112.08 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

King of Steering v10.0.0 Apk Modu [Itens Grátis]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu