Hileli Apk

Delicious World v1.32.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Delicious World PARA ve Elmas Hileli İndir – Kral şef olmayı hayal ediyor musunuz? Basit malzemelerden her zevke uygun lezzetli bir yemek oluşturmak için. Her şey lezzetli dünyada kapsüllenmiştir – son zamanlarda birçok oyuncunun sevdiği en son pişirme simülasyon oyunu olan yemek restoranı oyunu. Oyuna katılma sürecinde usta bir şef olma hayaliyle yola çıkan Emily ile oyuncular eşlik edecek ve keşfedilecek. Hayaline yaklaşmasına yardımcı olmak için onunla meydan okumaya katılın.

Delicious World PARA ve Elmas Hileli İndir

Yemek oyunları, küçük çocukların düşüncelerini geliştirmelerine yardımcı olacak içeriklerle oluşturulur. Delicious World – harika bir şef olma tutkusu olanlar için mükemmel bir örnektir. Bu oyunda, oyuncular dünya çapında profesyonel şefler olma yolunda başarılı olmak için birçok çekici oyuna katılmakta özgürler. Burada oyuncuya lüks bir restoran inşa etmek isteyen genç bir şef olan Emily eşlik ediyor.

LEZZETLI YIYECEKLERIN IŞLENMESI

Delicious World PARA ve Elmas Hileli İndir İyi bir şef olmak için, oyuncu mutfak dünyası hakkında derin bir bilgiye sahip bir kişi olmalıdır. Oradan, restoranların tadını çıkarabilirsiniz. Oyunun, oyuncuyu şefin sürecini karşılayan bir yemek yaratmaya zorlayan basit malzemelerden zorluklar sunacağı zamanlar vardır. Ancak, mağazanızı daha popüler hale getirecek güzel bir görünüme sahip lezzetli yemekler yapmayı deneyin. Delicious World ayrıca oyuncuların müşterilerin mağazalarında eğlenmeleri için dünyanın dört bir yanından daha fazla birinci sınıf tarif öğrenmelerini sağlar. Yaratıcılığınızın çeşitli lezzetli yemekler ortaya çıkmasına izin verin ve mağazanızın menüsüne yeni ürünler ekleyin.

Ayrıca Candy Manor PARA ve Elmas Hileli İndir

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 82 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Müşteri sabrı asla azalmayacaktır
Oyuna başladığınızda giriş yapmanız gerekecektir. Oturum açma kimlik bilgileri aşağıda verilmiştir.
– Kullanıcı Adı: cheatbyte – Şifre: cheatbyte.com

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu