Hileli Apk

Deep Town Mining Factory v5.7.6 [Elmas Hileli] Mod Apk

Deep Town apk mod sonsuz para yaratıcıları klasik oyunlardan ilham almaya karar veren, strateji unsurları içeren heyecan verici bir arcade oyunudur. Ve bu nedenle, ek olarak doğrudan yer altı ve madenciliği keşfederken, girişimci bir madenci rolünü oynamalısınız.

Hala koca bir şirket ve hatta bir yeraltı şehri inşa etmeniz gerekiyor. Mükemmel grafikler, kapsamlı oyun içeriği ve mekanik kombinasyonu mümkün olduğunca birbirini tamamlar. Genel olarak oyunun, sıkılmanıza izin vermeyecek ve sokakta veya sırada birkaç dakika ücretsiz olarak eğlenmenize izin veren mükemmel bir zaman öldürücü olduğu ortaya çıktı.

    Deep Town: Madencilik Fabrikası - ekran görüntüsü

Güzel elle çizilmiş grafikler ve iyi seçilmiş bir müzik bileşeni, cihazınızın ekranında olan her şeye mükemmel uyum sağlar. Bu Miner Dig Deep oyunu size altın ve eserlerle dolu yeraltı şehirlerini getiriyor. Bunları toplamak, büyük bir üretime başlamak ve gelir elde etmek için stratejik planlarla derine inmeniz yeterli.

Kullanılmayan binaları ve kaynakları yönetin ve yapımları yükseltmek için yeterli parayı kazanın. Maden üretiminizi yönetmek ve otomatikleştirmek için bir sanayi devrimi yapın. İş akışını otomatikleştiren ve diğer binaları güçlendiren dronlarla şehrinizin madenciliğini genişletin ve üretkenliği artırın!

    Deep Town: Madencilik Fabrikası - ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Kilitlenme düzeltmeleri – Küçük iyileştirmeler

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu