Hileli Apk

Decisions v6.8 PARA ve Elmas Hileli İndir

Decisions PARA ve Elmas Hileli İndir Sık okuduğunuz bazı hikayelerin aksine, ana karaktersiniz ve oyundaki görünümünüzü seçebilirsiniz. Aynı zamanda, tüm hikayelerde her zaman farklı seçimler olacaktır ve her seçimin ek bir sonucu vardır. Bazen her seçimdeki farkı bulmak ve bu oyunda merakınızı gidermek için bir hikayeyi birçok kez yeniden yaşayabilirsiniz. Bu, seçim tabanlı oyunların ortak bir özelliğidir.

YAŞAYABILECEĞINIZ BIRÇOK ILGINÇ HIKAYE

Oyuncular Kararları deneyimledikçe, oyuncular oyun içinde aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı hikaye bulacaklar. Tek tek kilidini açacak ve ilk denemenizde birbirinizi seri hale getirebileceksiniz. Ama bazen, bu hikayelerin büyük bir kısmıyla, tekrar yaşamak isteyeceksiniz. Bu işlem bazen birkaç kez yapılır ve oyun içindeki oyuncu deneyimini uzatır.

Decisions PARA ve Elmas Hileli İndir

Her hikaye, herkesin eğlencesi ve merakı için seveceği farklı nüanslar getiriyor. Her zaman sorunlar olacak ve her zaman onların bir parçası olacaksınız. Bu nedenle, birkaç seçeneğiniz olduğunda, sorununuza ideal çözümü düşünmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, zamanla, oyuncuların heyecan verici bir hikaye yaşama arzusunu tatmin edecek birçok yeni hikaye görünecektir.

Kararlar: İnteraktif hikayelerinizi seçin 2019/2020 apk mod
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 132MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sınırsız hareket

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu