Hileli Apk

Decisions Choose Your Interactive v8.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Kararlar hileli apk para Infinity, heyecan verici bir hikayenin dünyasına dalmanızı sağlayan inanılmaz derecede ilginç bir oyundur. görsel romanlar şeklinde bir dizi güzel etkileşimli görevdir. Kararlar verebilecek ve böylece hikayenin gelişimini etkileyebileceksiniz.

Ve bunu biraz dikkatli yapmakta fayda var, çünkü küçük bir olay örgüsü bile tüm hikayenin sonunu temelden değiştirebilir. Seçenekler Sonsuz elmaslardan interaktif hikayelerinizi seçin aşk hikayeleri, gerilim, tasavvuf, korku ve çok daha fazlası. Kaderinizin sorumluluğunu üstlenebileceğiniz ve seçimlerinizi yapabileceğiniz bir hikayeler dünyasını keşfedin: Ödün yok. Yargılama ya da pişmanlık yok.

Hayatını yaşamak istediğin gibi yaşa. Cesur bir karar verin ve hikayenizin ortaya çıktığını görün. Ruh halinize uygun bir tür okuyun: gençlik draması, romantizm veya gerilim. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca unutulmaz başlığınız var! Karakteriniz ne yapacak, kiminle çıkacak, flört edecek, arkadaş olacak veya nefret edecek?

Bütün bunlar kahramanın oyununun ve hayatının bir parçası, sıkılmasına izin vermeyin ve buluşma, aşık olma ve bir ilişki kurma konusunda eğlenin. İndirmek Kararlar İnteraktif Aşk Hikayesi Oyunu ve hayal edebileceğiniz en inanılmaz hikayelere dalın!

Kararların Özellikleri hileli apk : Karakterinizi özelleştirin. Muhteşem elbise seçenekleri. Seçim için birden fazla karakter. Seçimlerinizi sürükleyici etkileşimli hikayelerde yapın. Oyun 25 dilde mevcuttur.

Neler Yeni !

Öykü: YENİDEN TANIŞIYORUZ

Android 4.1 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sınırsız altın para; Tüm bölümler açıktır.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu