Hileli Apk

Death Park v1.9.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

Ölüm Parkı Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Oyunu apk mod sonsuz para Terk edilmiş bir eğlence parkının ve bitişiğindeki sirkin bölgesini keşfetmeniz gerekiyor. Tehlikelerle yüzleşmek ve bu korkunç yerin tüm gizemlerini çözmek için cesaretiniz ve cesaretiniz var mı?

Bu bölgede eski bir kötülüğün yaşadığını unutmayın – yoluna çıkan her şeyi yok eden Palyaço. Buradan çıkmanın bir yolunu bulun, olabildiğince sessiz olun ve unutmayın, fark edilirseniz öleceksiniz. birçok yeri keşfedin ölüm parkıkaranlık labirentlerde dolaşın ve eğlence parkından çıkmanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olacak ipuçlarını bulun.

Ayrıca indirin:

Angry Birds Transformers v2.22.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Ölü Hücreler v3.2.4 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]
Sonic Dash v6.4.0 Apk Modu [Anéis Ilimitados]

ekran görüntüsü

Yararlı öğeler toplayın ve gerektiğinde bunları kullanın, karmaşık bulmacaları çözün ve bir palyaço görürseniz olabildiğince çabuk saklanın, onu savuşturamayacaksınız. HD kalitesinde güzel grafikler, tamamen eylemlerinize ve kararlarınıza bağlı olan son, heyecan verici bulmacalar ve basit kontroller var.

Gerçek kötülükle, korkunç palyaçoyla yüzleşmeye hazır mısın? Bu korku hikayelerinden kaçmak için yolda sizi bekleyen tüm bulmacaları çözebilecek misiniz? Bütün gece hayatta kalmak için bu canavarla saklambaç oynamalı ve tüm zor görevleri tamamlamalısın!

ekran görüntüsü

Cesur eğlence dolu çılgın bir parkı keşfedin: eski terk edilmiş binalar, korkunç bir hastane, karanlık bodrumlar, gizemli labirentler ve ürkütücü sirk tüylerinizi diken diken ediyor. Korku hikayesini anlamak ve perili evden ve kötü palyaçodan kaçmak için bulmacaları çözün ve öğeleri arayın, toplayın ve kullanın.

Orada yapayalnızmış gibi hissediyor musun? Bu ürkütücü macera oyununda asla yalnız olmayacaksın çünkü her zaman arkanda olacaksın… Bu ürkütücü oyunda gizli görevlere ve gizli nesnelere dikkat et – hayatta kalmanın tek yolu önce ve o katliamın çok arkasına saklanmaktır!

ekran görüntüsü

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

Madeni paralar için ücretsiz alımlar; Satın alınan ücretli içerik; 1- Duraklatma menüsünde palyaçoyu devre dışı bırakma imkanı; 2- Tüm reklamların kaldırılması; 3- Fazladan tasarruf edin.
SADECE 64-BİT CİHAZLARDA ÇALIŞIR!

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Property Brothers Ev Tasarımı v2.9.9g Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Magic Tiles 3 v9.114.004 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Buz Çığlığı 3 v1.1.2 Apk Modu [Mod Menu / Imortalidade]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu