Hileli Apk

Dead Zed v1.3.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Dead Zed apk sonsuz para hileli mod, insanların çoğunu kontrol edilemez zombilere dönüştüren bilinmeyen bir virüsün ani bir şekilde patlak vermesinden sonra gerçekleşir. İle birlikte kesmek Asıl amacınız bölgenizi kana susamış canavarlardan korumak ve onların sizi ele geçirmelerini engellemektir.

Ayrıca hayatınız için savaşacak ve zombileri vuracak asistanlarınız olacak, ancak canavarı zamanında yok edecek vaktiniz yoksa sizi her zaman kurtaramayacaklar. Silahlara sarılın ve elbette bölgeyi koruyun. içinde Ölü Zed’in kilidi açıldı Önce silahlarınızı en hızlı ve en çevik zombilere gönderin.

ekran görüntüsü

Aksi takdirde yakında sizi yakalayacaklar ve onlardan biri olacaksınız. Kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey doğruluk, reaksiyon hızı, isabetlilik ve mükemmel silahlar. Kana susamış canavarlarla savaşa liderlik et ve sana ulaşmalarına izin verme!

Güvenli bir yer yok! Her konumu tamamlayın ve güvenli bir sığınak bulmak için yeni yolları izleyin. Bir zamanlar sessiz yerleşim bölgesinde başlayın ve uğursuz çiftlikler, terk edilmiş bir kasaba, bir sanayi bölgesi ve daha fazlası gibi yeni yerlere ilerleyin! Zombi kıyametinden sağ çıkmak kolay olmayacak. Zombi ordularını yenebilir misin? Hemen indirin ve öğrenin!

ekran görüntüsü

Bir zombi kıyameti hakkında heyecan verici bir macera oyunu. Bu oyun aynı zamanda onu oynayan herkes için çok fazla eğlence vaat ediyor, grafikler harika ve bayılacağınız harika müzikler var. Oyun, her seviyeyi bir öncekinden farklı ve daha ilginç kılan tonlarca özelliğe sahiptir.

Çok çeşitli savaş silahlarınız var ve oyunda ilerledikçe tatar yayı, tabanca, makineli tüfek ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi yeni silahın kilidini açabilir ve yükseltebilirsiniz. Her seviyede en fazla iki tür silah taşıyabilirsiniz. Zombileri tek atışta öldürmek için sadece kafalarına nişan alın. Kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey mükemmel silahlar, atış doğruluğu ve reaksiyon hızıdır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni seviye serisinde yaklaşan zombi sürüsüne karşı savaşın! – Yeni zombi tehdidinin üstesinden gelmek için iki ek silahın kilidini açın ve yükseltin – Genel düzeltmeler ve iyileştirmeler

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Aktivasyon yaparak kazanabileceğiniz sonsuz para 🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu