Hileli Apk

DEAD TRIGGER 2 v1.8.24 [Elmas Hileli] Mod Apk

DEAD TRIGGER 2 hileli apk MADFINGER Games tarafından yayınlanan renkli ve korkutucu bir zombi simülasyon oyunudur. Temel olarak bu oyun, oyunculara önceki sürümle aynı oyun deneyimini sunmaya devam ediyor ancak birkaç noktada büyük ölçüde iyileştirildi. İlk olarak, bu ilginç oyun hakkında birkaç şey öğrenelim.

DEAD TRIGGER 2 sonsuz para ve altın 2023 hilesini indirin

Önceki zombi oyunlarından ilham alan Dead Trigger 2 mod apk Unlimited Money and Gold, hala insanların dünyanın her yerinden korkunç bir zombi ordusuyla karşı karşıya kaldığı ünlü zombi salgınında geçiyor. Oyunun konusu dünyanın ölümünden geliyor. Garip bir virüs insan beyninin kontrolden çıkmasına neden olduğunda. Ve tek amaçları bu salgını tüm dünyaya yaymak. Hayatta kalan ve savaşmaya ya da ölmeye zorlanan şanslı birkaç kişiden birisin.

Ayrıca indirin:

Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi v5.6.50 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Keskin Nişancı 3D v4.10.3 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]
Gangstar Vegas v5.9.0t Apk Modu [Dinheiro Infinito / VIP 10]

ekran görüntüsü

Oyunda yol boyunca bulunan tüm zombileri yok etmeniz ve diğer takım arkadaşlarınızla birlikte tüm insanlığın barışını korumanız gerekiyor. Pek çok zor sorunla karşılaşacağınız için bu gerçekten kolay bir iş değil. Ve zombiler her zaman karakterinizi yutmaya hazır.

oyun kombinasyonu

Dead Trigger 2 oynanışı, gerçekten birçok farklı unsurun mükemmel bir kombinasyonudur. FPS, Hayatta Kalma, Korku, RPG gibi… oyuncular ilk deneyimden itibaren kesinlikle çok heyecanlanacaklar. Bu oyunun özelliği, oyuncuların karakterlerini kontrol etmelerine ve aynı türdeki diğer ürünler gibi herhangi bir kısıtlama olmadan hareket etmelerine izin vermesidir. Bu şekilde haritadaki tüm zombileri farklı silahlarla kolayca geçebilir veya rastgele yenebilirsiniz.

oyunun konusu

Hikaye tipik bir zombi kıyametidir. Gizemli bir virüsü tüm dünyaya bulaştırmanın şimdiden türün bir klasiği olduğunu söyleyebiliriz. Tarihi ÖLÜM ÇEKME 2 yani dikkate değer değil. Şanslı birkaç kişi dışında dünyanın her yerindeki insanlar, içgüdüsel olarak tüm canlıları yok etmeye çalışarak ölümsüz hale geldi. Kana susamış canavar kalesinden çıkmak için tek bir şeye ihtiyacın var!

ekran görüntüsü

Birçok çekici oyun modu

Geleneksel oyun modundan sıkılırsanız, oyuncular yerleşik nişancı moduna katılabilir. Keskin Nişancı modu yalnızca en iyi oyuncular için değerlendirilecektir. Haritada görünen zombileri yenmek istiyorsanız hızlı ve doğru bir şekilde ateş etmeniz gereken yer. Göreviniz, düşmanı izlemek için güvenli ve rahat bir sığınak bulmak.

Daha sonra keskin nişancı tüfeğini kullanarak haritadaki zombileri tek tek yok edin. Dead Trigger 2’deki zombilerin nispeten hızlı ve agresif hareket ettiğini unutmayın. Böylece, isabetli atış, dünyanın her yerindeki oyuncuların herhangi bir nesnesi için son derece zor bir görev haline gelir.

Gelişmiş Unity grafik teknolojisi

Dead Trigger 2’nin grafikleri bizi gerçekten sunduklarından çok etkiliyor. Keskin bir 3D grafik formatı ve yerleşik en son Unity teknolojisine sahiptir ve oyunculara deneyim boyunca canlı bir deneyim vaat eder. Oyunun tasarımındaki hemen hemen tüm detaylar son derece titiz ve güzel yapılmış, ancak aynı zamanda işlem sırasında pürüzsüz kalıyor. Ancak, oyundan en iyi şekilde yararlanmak için iyi yapılandırılmış bir cihazınız olmalıdır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Birçok iyileştirme ve düzeltme. Bize gönderdiğiniz tüm geri bildirimler için gerçekten teşekkür ederiz. mfg ekibi

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sınırsız cephane; – Oyun bölümlerinin sonunda 50.000 ekstra para kazanacaksınız.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Gerçek Çelik Dünya Robot Boks v72.72.116 [Dinheiro Infinito]

NBA LIVE Mobile v7.0.00 Apk Modu [Mod Menu / Speed]

Earth Protect Squad v2.54.32 Apk Modu [Dinheiro Infinto]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu