Hileli Apk

Dead Trigger 2 v1.8.12 PARA ve Elmas Hileli İndir

Dead Trigger 2 PARA ve Elmas Hileli İndir – Bu kalp durduran birinci şahıs nişancı oyunu ile zombi kıyametinde hayatta kalmak için savaşın. Çılgın savaş silahlarından oluşan bir cephanelik arasından seçim yapın ve dünyanın dört bir yanındaki toprak ortamlarda ölümsüzlerle savaşın. 60 milyondan fazla oyuncu insanlığın geleceği için savaşıyor. FARK YARATABILIR MİSNİ? Arsa Ölü tetikleyici 2 mod apk sınırsız para ve altın zombi kıyamet sırasında oluşur. İnsanlar için güvenli bir yer bulmaya ve insanlığın kurtuluşunun sağlanmasına çalışan en iyi savaşçı ekibinin kahramanı. Ölümsüzleri yok etmek ve patronlarla savaşmak için önemli bilgiler toplamanız gereken bir dizi deneme hazırladı.

Dead Trigger 2 Sonsuz Altın Güncellendi

DEAD TRIGGER 2 apk sonsuz cephane menü modu Android için ünlü zombi aksiyon oyununun devamıdır. Birinci şahıs nişancı Shadowgun sayesinde popülerlik kazanan Studio Madfinger oyununun geliştirilmesinde yer aldı. Ardından, geliştiriciler tam bir hikaye oluşturdular, yeni görevler eklediler ve silah cephaneliğini çeşitlendirdiler. Önceki sürümü test eden kullanıcılar, büyük farklılıklar görmezsiniz. Bunlar arasında hedefi işaret ederek ateş etmenizi sağlayan otomatik atış vardır. Bu genellikle işe yaramaz işlevsellik, ölü tetikleyici 2 tüm sonsuz apkuygulama ayarlarında devre dışı bırakılabilir.

Önceki sürümü test eden kullanıcılar, büyük bir fark görmezsiniz. Bunlar arasında hedefi işaret ederek ateş etmenizi sağlayan otomatik atış vardır. Bu genellikle işe yaramaz işlevsellik uygulama ayarlarında devre dışı bırakılabilir.

Dead Trigger 2 PARA ve Elmas Hileli İndir zombi kıyamet sırasında oluşur. İnsanlar için güvenli bir yer bulmaya ve insanlığın kurtuluşunun sağlanmasına çalışan en iyi savaşçı ekibinin kahramanı. Ölümsüzleri yok etmek ve patronlarla savaşmak için önemli bilgiler toplamanız gereken bir dizi deneme hazırladı.

Oyunun kontrolü pratik olarak diğer mobil atıcılardan farklıdır. Ekranın sol alt köşesinde, ana karakterin hareket yönünü belirtebileceğiniz sanal bir oyun çubuğu vardır. Doğru kısım kamera döndürme ve çekim işlevi için ayrılmıştır. Bunlar arasında, merkezde, silah değiştirmek için bir düğme vardır.

Kısacası, DEAD TRIGGER 2’ninsadece iyi bir dizi değil, aynı zamanda bağımsız bir ürün olduğu söylenmelidir. Güzel grafikler, gerçekçi ses ve dinamik oyun, hayranları zombileri vurmaya ve kampanyanın heyecan verici oyunlarından geçmeye memnun edecektir.

indir Dead Trigger 2 Apk Mod sınırsız para
indir Dead Trigger 2 Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 530MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz Cephane
Süper Hızlı Mermiler
Sonsuz Xp
Silahlar ısınmaz 
Süper hız

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
Uzaktan Saldırı 

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu