Hileli Apk

Days After v9.6.0 [Mod Menu / Elmas Hilesi] Mod Apk

Days After mod apk sonsuz para güncellendi 2022 faydalı kaynaklar toplamanız, eşyalar üretmeniz ve zombileri yok etmeniz gereken çok oyunculu bir hayatta kalma aksiyon oyunudur. Yolculuk zorlu olacak. Bu hayatta kalma simülatöründe açlık, susuzluk, affedilmeyen koşullar ve gizemli bir virüsle mücadele etmelisiniz.

içinde hayatta kal Sonsuz Craft Menü Modundan Sonra Günler zorlu koşullarda ve ekipman ve aletler yapmak için kaynakları toplayın. Silahlar inşa et ve üssünü inşa et. Vahşi hayvanlar ve zombilerle savaşın. Asla bir an huzur bulamayacaksın. Yaşamak istiyorsan kurtuluşa yol açmalısın. Zombi ordularıyla savaşın ve bu destansı hayatta kalma oyununda hikayeyi anlatmak için hayatta kalın.

ekran görüntüsü

Oyunun planına göre, insanlığın çoğu, onları ölümsüz yapan ölümcül bir virüse bulaştı. Hayatta kalmayı başaranlar çöle ulaşmayı başardılar ve onları canavarlardan ve yağmacılardan korumak için kendi barınaklarını inşa etmeye başladılar.

Zor koşullarda hayatta kalanlardan biri olmanız ve hayat kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. Büyük bir açık dünyada ilerleyin, odun, metal toplayın, su ve yiyecek bulun, gerekli araçları, silahları ve kıyafetleri yapın. Ana karakterin performansını izleyin ve hipotermi, susuzluk veya açlıktan ölmesine izin vermeyin.

ekran görüntüsü

Kendi üssünüzü kurun, etrafına tuzaklar, otomatik kuleler yerleştirin ve diğer oyuncuların/canavarların evinizi yok etmesini önleyin. Araştırma faaliyetlerine katılabilir, hayatta kalanların günlüklerini bulabilir ve bu korkunç dünyanın yeni gizemlerini keşfedebilirsiniz.

Oyun harika 3D grafikler, devasa bir açık dünya, on binlerce gerçek oyuncu, kapsamlı bir işçilik sistemi ve yüzlerce canavar türü içeriyor. Medeniyet kalıntılarına ne kadar yaklaşırsanız, o kadar çok zombi size saldıracaktır. Görevler daha zor olacak, ancak ödüller daha büyük olacak. Nadir kaynaklar, güçlü silahlar ve en önemlisi bu dünya hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Optimizasyon ve hata düzeltmeleri;

Android 4.1 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

APK MOD 1 İNDİR

MOD MENÜSÜ:

– Aptal Düşman; – Ücretsiz El Sanatları (sadece bazı öğelerle çalışır); – Hızlı yolculuk;

APK MOD 2 İNDİR

Modda ne var ?:

– Silah ve teçhizat kırılmaz;
aptal düşmanlar (saldırmamak);

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu