Hileli Apk

Days After: Survival games v8.1.5 PARA ve Elmas Hileli İndir

Days After: Survival games PARA ve Elmas Hileli İndir Oyun inanılmaz çeşitli ve ilginç. Hayatta kalan günlükleri toplayacak ve çeşitli yerleri keşfedeceksiniz. İçeride, inanılmaz güzel grafikler, terk edilmiş ve harap olmuş yerler ayrıntılarında etkileyici. Aktif olarak izlemenin önemli olduğu açlık ölçekleri ve deniz vardır, bu inanılmaz derecede gerçekçi bir hayatta kalma simülatörüdür.
Days After game’de ilerledikçe, giderek daha zor görevler alacaksınız, giderek daha fazla zombi size saldıracak. Karakterinizin yeteneklerini, dayanıklılığını ve silahlarını artırın, böylece yolda düşmanlara düzgün bir şekilde saldırabilir ve ölmeyebilirsiniz. Daha nadir kaynaklar, daha havalı silahlar ve dünyanın mevcut durumu hakkında yeni bilgiler bulmaya başlayacaksınız. Oyun tüm zombi severler için mükemmeldir.
Bu evrenin tüm sırlarını çözün ve medeniyetin kalıntılarına ulaşın. Ücretsiz zanaat modu bu konuda size yardımcı olacaktır. Para konusunda endişelenmeden hızlı ve kolay bir şekilde silah ve gerekli tüm öğeleri oluşturabilirsiniz. Mümkün olduğunca fazla bilgi alın ve zafere ulaşmak için tüm canavarları yenin. Bugün destansı savaşlara ve acımasız hayatta kalma koşullarına girişin.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 159MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
ücretsiz zanaat
hızlı seyahat
Ölümsüzlük
Maksimum Dayanıklılık

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu