Hileli Apk

Day R Premium v1.735 [Elmas Hileli] Mod Apk

Day R premium mod apk SSCB’nin hala var olduğu bir zamana dönmenizin teklif edildiği ilginç bir sonsuz para oyunudur. Ama dünyadaki yaşam değişti. Savaş her zaman acımasız olmuştur. 1985’te SSCB bilinmeyen bir düşmana yenildi.

kelimenin tam anlamıyla içine Day R Premium sonsuz para Tüm ülke birkaç gün içinde radyoaktif bir çorak araziye dönüştü ve şimdi muazzam radyasyonla mutasyona uğramış korkunç canavarlar, açlıklarını doyuracak birini arayarak Sovyet şehirlerinin harabelerinde dolaşıyor.

ekran görüntüsü

Ve rastgele resimlerden kurtuldun. Kaderin ve gelecekteki hayatın sana bağlı Day R Premium güncellendi🇧🇷 Ancak hayatta kalanların nezaket ve duyarlılıkla karakterize edilmediğini unutmayın. Hayatta kalanların tek ihtiyacı yiyecek, su ve tabii ki silahlar.

Radyasyon, açlık ve hastalık her yerde mevcuttur. Bir nükleer savaştan sonra bütün bir ülkeyi geçmeli ve ailenizi kurtarmalısınız. Canlı olup olmadıkları veya radyasyon ve ölümcül virüsün onlara ulaşıp ulaşmadığı bilinmiyor. Kıyametin gizemini ortaya çıkarın ve 1980’lerin Sovyetler Birliği’nin uçsuz bucaksız topraklarında bir yolculuk sırasında hafızanızı geri kazanın.

ekran görüntüsü

Dünyanın sonundan sonra hayatta kalmak kolay değil. Aç kalmamaya dikkat etmelisiniz! Canavarlar, hayatta kalma, zombiler, susuzluk, çeşitli salgın hastalıklar ve yaralanmalar, kana susamış düşmanlar – tüm bunlarla stratejik bir hayatta kalma oyununda savaşmalısınız. Kaynaklarınızı üretin: silahlar, giysiler ve ulaşım.

Nükleer sonrası bir Sovyetler Birliği’nde hayatta kalın: hastalık, açlık ve düşmanlardan kurtulun! Açık dünyalarda da çevrimiçi oynayın! Diğer oyuncularla birlikte hayatta kalın. Hayatta kalanların barınaklarını ve terk edilmiş binaları keşfedin. Silahları bulun ve farklı malzemelerden araçlar oluşturun. Kimya ve fizik hakkında öğrendiğin her şeyi hatırla! İnanılmaz derecede gerçekçi bir hayatta kalma oyunu!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bazı hatalar düzeltildi

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok sayıda büyük harfle yapılan tasarruf;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu