Hileli Apk

Dawn of Zombies: Survival v2.159 PARA ve Elmas Hileli İndir

Dawn of Zombies: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir – kıyamet sonrası dünyada bir izometrik kamera ve popüler bir hayatta kalma mekaniği ile bir aksiyon MMO. Bölgeler mutant ordularıyla dolu ve hayatta kalan az sayıda insan hayatlarını ve akıl sağlığını korumaya çalışıyor. Oyuncular zaptedilemez bir kale haline gelmesi gereken bir üs oluşturmaya başlayacaklar ve bu birçok kaynak, proje ve diğer unsurları gerektiriyor. Güzel grafikler, bağımlılık yapıcı oyun ve herkesin en sevdiği manzara istisnasız herkesi memnun edecektir.

Dawn of Zombies: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir

Dawn of Zombies Infinite Energy – birkaç nükleer patlamanın meydana geldiği ve sadece küçük bir grup insanın hayatta kalmayı başardığı bir dünyada çevrimiçi bir hayatta kalma simülatörüdür.

Yeni bölgelerde hareket etmesi, onları incelemesi ve değerli kaynakları toplaması gereken, mümkün olduğunca direnmeye çalışan çöl takipçilerinden biri olmalısınız. İnsanlar hayvan gibi davranırken dikkatli olun ve mutantlar ve zombiler her adımda sizi bekliyor olacak.

Topladığınız kaynaklar (taş, ahşap, yiyecek, ilaç, mühimmat) hem yeryüzünün yüzeyinde hem de altında kendi barınağınızı inşa etmenizi sağlayacaktır. Karakterinizin performansını gözlemleyin, açlıktan ölmesine, aç kalmasına veya hipotermi yapmasına izin vermeyin. Yeni bölgeleri keşfetmenize ve arkadaş bulmanıza izin verecek bulunan araçları kullanın.

Oyun sadece gerçekçi koşullar değil, aynı zamanda günün saatinde bir değişiklik ve rahatlamanıza izin vermeyen hava koşulları (kar, yağmur, dolu, sis, kuvvetli rüzgar rüzgarları) sunar. Enfekte alanlardan kaçınmaya çalışın, canavarlardan saklanın ve ek para birimi almak ve ticaret yapabilmek için fraksiyonlarda arkadaş edinin. Karakterinizi yükseltin, onu en iyi zırh ve silahlarla donatın, yenilmez bir asker yapın.

Dawn of Zombies: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir Money, çevrimiçi bir hayatta kalma simülasyon oyunu olan royal ark ürününün geliştiricisidir

kıyamet sonrası dönemde. O zaman, felaketi yaşayanlar açlık, saptırma, mutantlar veya her yerde bulunan zombilerin yanı sıra radyasyon ve hastalık gibi aşırı durumlarda hayatta kalmanın yollarını bulmaya devam etti. Bazen sizinle hayatta kalan insanlar yaşam yolundaki sorunlarınız ve engellerinizdir.

Ayrıca Gardenscapes PARA ve Elmas Hileli İndir

Ekran Görüntüsü
Ekran Görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 742 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Ücretsiz inşaat
Ücretsiz el sanatları

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu