Hileli Apk

Dark Riddle 2 v4.5.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Dark Riddle 2 apk mod sonsuz para ne sakladığını öğrenmek için şüpheli bir komşunun yaşadığı evin karşısındaki eve gizlice girmeniz gereken bir macera arayışıdır.

arsa Dark Riddle 2’nin tümünün kilidi açıldı Ana karakterinizin kısa bir süre önce yeni bir eve taşınmasıyla başlar ama zamanla sokağın karşısında oturan komşusunun tuhaf davranışlarını fark etmeye başlar. Evinden sık sık garip sesler duyulabilir ve komşunun kendisi nadiren arsasını terk eder. Bir gece, insan vücuduna benzeyen bir çanta taşıyan bir komşu gördünüz.

ekran görüntüsü

Sonra komşunuzun evinde korkunç bir şey olduğunu anladınız. Orada neler olup bittiğini ve hangi sırları sakladığını öğrenmek için evine gizlice girmenin bir yolunu bulmalısın. Bu görevin üstesinden gelmek, sizin için ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmayacak.

Son olarak, bölümü boyunca video kameralar kurulur ve tüm kapılar bir anahtarla kilitlenir. Ayrıca evinizde aşmanız gereken çok sayıda tuzak var. Maceranızda, ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz kilitler, dürbünler, silahlar ve diğer öğeler gibi çeşitli öğeler bulacaksınız.

ekran görüntüsü

Kapıları açmak ve yeni bir odaya geçmek için anahtarları bulmanız da önemlidir, bu da komşunuz hakkında daha fazla sır keşfetmenizi sağlayacaktır. Gerekirse, komşunuz oraya gidemeyeceği için evinizden kaçabilir ve saklanabilirsiniz.

Bu oyunda, komşunuz hakkındaki gerçeği öğrenmek için çözmeniz gereken birçok bulmaca ve bilmece içeren heyecan verici bir oyun bulacaksınız. Bu macerada sadece komşunuzun evini ziyaret edemezsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

genel olarak iyileştirmeler.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– sayısız elma; – Aptal Komşu Kilidi Açılmış Kaplamalar (elma kabuğunu alıp üzerine sürdükten sonra🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu