Hileli Apk

Dangerous Fellows v1.25.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Dangerous Fellows apk mod sonsuz elmas çekici karakterlere ve büyüleyici ses efektlerine sahip, görsel roman tabanlı bir flört simülatörü oyunudur. En sevdiğiniz adamla yakınlık kurarken ve nihayetinde onunla birlikte korkunç zombi kıyametinden sağ çıkarken kararlarınız çok önemlidir.

aşk hastası mı? Tam Hayatta Kalma Otome ile tanışın! 5 büyüleyici adamla birlikte hayatta kalın! Bilinmeyen bir virüsün ani bir salgını tüm dünyayı yok etti. Tehlikeli yoldaşların hepsi sonsuz romantizm ve duygularla dolu bir oyun, Dangerous Companions! Ölümcül bir zombi saldırısından kaçmaya çalışırken, mucizevi bir şekilde yabancılar tarafından kurtarıldım; beş çekici arkadaş.

ekran görüntüsü

Romantik bir gerilim filminin şok edici sonunu daha önce hiç yaşamadığınız bir şekilde keşfedin! En sevdiğiniz adamla yakınlık kurarken ve sonunda korkunç zombi kıyametinden birlikte sağ çıkarken seçimleriniz çok önemlidir. Bilinmeyen bir virüsün ani bir salgını tüm dünyayı yok etti.

Romantizm ve duygularla dolu harika bir oyun, Dangerous Fellows sınırsız bilet🇧🇷 Ölümcül bir zombi saldırısından kaçmaya çalışırken, mucizevi bir şekilde yabancılar tarafından kurtarıldım; beş çekici arkadaş. Diğer kurtulanlarla birlikte bir okul binasında güvenli bir şekilde saklanıyorlar.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Uygulama Stabilizasyonu.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda bir sürü elmas ve bilet var.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu