Hileli Apk

Dan The Man v1.10.72 [Dinheiro Infinto] Mod Apk

Dan The Man apk mod sonsuz para Belli bir kötü adam ortaya çıktı, yoluna çıkan her şeyi ve ekipmanın, bir paralı asker ordusu ve diğer cihazların yardımıyla yok etti. Dan adındaki kahramanın bunu engelleyebilir! Eski usul piksel platformlarında koşun, düşmanları yumruklarınız ve ayaklarınızla yenin, onlara bıçak ve siryuken atın, Kalaşnikof saldırı tüfekleriyle ateş edin – ortalığı kasıp kavurun ve akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı özgür bırakın.

Eski usul piksel platformlarında koşun, düşmanları yumruk ve bacaklarla vurun, onlara bıçak ve siryuken atın, Kalaşnikof saldırı tüfekleriyle ateş edin – ortalığı kasıp kavurun ve akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı özgür bırakın. Karakterinizi ve silahlarınızı yükseltin, değerli paraları toplayın ve 12 benzersiz seviyenin tamamını tamamlayın. Karakterinizi ve silahlarınızı yükseltin, değerli paraları toplayın ve 12 benzersiz seviyenin tamamını tamamlayın. Studio Halfbrick yalnızca hitleri yayınlar – Dan The Man oynayarak emin olun.

Ayrıca indirin:

Property Brothers Ev Tasarımı v2.9.4g Apk Modu [Dinheiro Infinito]
METEL HORROR ESCAPE v0.500 Apk Modu [Desbloqueado]
Buz Çığlığı 3 v1.1.2 Apk Modu [Mod Menu / Imortalidade]

    Dan the Man: Aksiyon Platform Oyunu: Ekran Görüntüsü

Dan the Man’in tüm eylemi küçük, uzak bir köyde gerçekleşir. Yerleşim yeri aniden haydutlar tarafından saldırıya uğradı. Bu utanmaz iblisler, kahramanın sevgilisini çaldı. Kahramanın sevgilisini kurtarmasına yalnızca siz yardım edebilirsiniz.

Ana karakter sadece göğüs göğüse çarpışmada iyi değil, aynı zamanda çeşitli silahlarla mükemmel bir şekilde ateş ediyor. Farklı seviyelerde ilerledikçe birçok savaş birimi toplayabilirsiniz. Makineli tüfekler, tabancalar, el bombası fırlatıcıları ve çok daha fazlası hizmetinizdedir.

    Dan the Man: Aksiyon Platform Oyunu: Ekran Görüntüsü

“Peki buradaki platform öğeleri nerede?” – sorabilirsiniz. Bundan, sık atlamalar ve çeşitli engellerin üstesinden gelme ihtiyacı buraya dahil edildi.

Grafikler ve Kontroller

Oyunun grafikleri özel bir piksel tarzında oluşturulmuştur. Tasarım, artık modası geçmiş bir teknoloji olan piksel sanatında yaratılmıştır. Ancak, tüm karakterlerin çok güzel olduğu ortaya çıktı. “South Park” çizgi filminden karakterleri anımsatıyorlar.

Kontrollerden bahsettiğimizde, sanal düğmelerle temsil edilirler. İkincisi, mobil cihazınızın ekranının her iki tarafında bulunur. Sağda saldırı düğmeleri ve solda – hareketten sorumlu oklar göreceksiniz.

    Dan the Man: Aksiyon Platform Oyunu: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– YENİ ÇOK OYUNCULU ETKİNLİK: Sevgililer Günü! – YENİ ARENALAR: Yeni savaş alanı düzenlerini keşfedin! – YENİ ÖZEL: Özel dövüşçü The Princess and the Enchanted Frog’un kilidini aç! – CEVAPLAR: Sevgililer Günü Simgelerini ve yeni ifadeleri kaçırmayın!

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Oyunda çok para (internet kapalıyken oynamak); – Tam sürüm (bonus); – Kostümler, karakterler açıktır.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Robbery Bob 2 Double Trouble v1.9.5 [Dinheiro Infinito]

Başarısız Frenler v29.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Burger Kedileri v0.6.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu