Hileli Apk

Dan the Man v1.10.12 PARA ve Elmas Hileli İndir

Dan the Man PARA ve Elmas Hileli İndir bölümünün içeriğini takip ederek 8. Şu anda Dan’in köyü karanlık güçler tarafından yok ediliyor. Senin görevin Dan’in kötü adamlarla savaşmasını ve köyü korumasını sağlamak. Böylece kaçırılan kız arkadaşının izini sürüp izini silebilir.

Hikaye modunda, Dan the Man, karakter ve oyun dünyası hakkında daha fazla şey keşfetmek için birçok misyona sahip 12 aşamadan oluşur. Seni bekleyen birçok gizemli hazine var. Sadece Dan değil, josie veya Barry Steakfries gibi diğer birçok karakterin perspektifinden de oyuna girebilirsiniz. Barry Steakfries mı? evet. Yanılmıyorsun. Barry, Jetpack Joyride’ın özel bir konuğudur. Görünüşe göre laboratuvarlardan sıkılmış ve Dan’in köyü korumasına yardım etmeye karar verdi. İlginçtir, değil mi? Buna ek olarak, oyunun iki modu daha vardır: Hayatta Kalma ve Haftalık.

Denetleyici

Klasik Arcade oyunlarında olduğu gibi, oyuncu Jump, Left, Right, Attack ve Shoot dahil olmak üzere 5 düğmeden oluşan bir kontrol cihazı aracılığıyla karakteri kontrol eder. Hareketli tuşları ve Saldırı düğmesini birleştirerek, çok fazla hasar veren güzel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, Shoot tuşu bıçak, shuriken, dart, Barry Steakfries silahları gibi uzun menzilli silahlara sahip olduğunuzda kullanılır…

Ayrıca İntikam RPG 2D Apk Mod indirin

Oyuncuların aşamalar boyunca ilerici hissetmelerine yardımcı olmak için oyun, karakterinizin gücünü yükseltmenize, zırh ve silah satın almanıza izin verir. Buna ek olarak, seviye atladığınızda yeni beceriler öğrenebilirsiniz.

Dan the Man PARA ve Elmas Hileli İndir
Dan the Man PARA ve Elmas Hileli İndir
Dan the Man PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 78MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
tam sürümü satın aldı (Premium)

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu