Hileli Apk

Cuphead Mobile v7.2 [Versão Completa] Mod Apk

Cuphead Mobil APK bu noktada kaçırmamanız gereken bir RPG. Bu oyun, oldukça hızlı ve zengin bir ekran sistemine ve size kesinlikle sürükleyici bir deneyim yaşatacak benzersiz grafik kalitesine sahiptir.

Cuphead Mobile’ı İndirin Tam İndirin Mediafire 2023

Cuphead Mobile Lite Android, oyunculara önceki sürümlerle aynı orijinal deneyimi sunmaya hazır. Bu oyunun getirdiği yoğun savaşlar nedeniyle çizgi film dünyasında kaybolmuş hissedeceksiniz. Her şey, ilk seferde hissedebileceğiniz tanıdık içeriklerle özenle inşa edilmiştir.

Stardew Valley v1.5.6.39 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Mezarlık Bekçisi v1.129.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Mutiny Pirate Survival v0.44.0 Apk Modu [Mod Menu / Craft Infinito]

.meiodopost a { renk: #10a571; Yazı tipi ağırlığı: 500!önemli; }

Böylece Cuphead, yatay bir ekranda kayan ve gözden kaçırmanın imkansız olduğu sahnelerde öne çıkıyor. Aynı zamanda, oyunda ateş etmeyi normalden daha hızlı hale getirecek olan güçlü patronların ortaya çıkması öne çıkacak. Şimdi tadını çıkarmak için bu oyunun APK sürümünü web sitemizden indirin.

Hızlı tempolu atış oyunu

Eksiksiz cuphead mobile’a katılın, oyuncular son derece hızlı çekimin keyfine varacak. Öncelikle, yolculuğunuza hemen başlamak için Cuphead veya Mugman olarak oynamak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Göreviniz çok basit: ekranda beliren düşmanlarla olabildiğince çabuk savaşmaya odaklanın. Her seviyenin sonunda ortaya çıkan patronlar işleri daha da zorlaştıracak.

farklı senaryolar

Ek olarak, Cuphead Mobile Download’ın her seviyesi, oyuncuların özgürce keşfetmesi için farklı zorluklara ve arazilere sahip olacak. Bu size yabancı dünyaları keşfetme, yeni silahları nasıl kullanacağınızı öğrenme, çözülmemiş gizemleri keşfetme ve çok daha fazlasını yapma fırsatı verir. Yolculukta size yalnızca belirli sayıda can verildiğini unutmayın. Eğer bu canlarınız biterse, yeniden başlamanız gerekir.

Kontrollere alışmayı öğrenin

Cuphead mobil indirmesinin kontrol mekanizmasının herhangi bir oyuncuya nispeten aşina olduğu görülebilir. Çoğu işlem, ana ekranda görünen çeşitli sanal düğmelerle temsil edilir. Oyuncuların oyunu nasıl oynayacaklarını hızlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olacak bir eğitim sistemi mevcuttur. İşlemlere ve hareketlere kolayca hakim olabilseniz de oyundaki her ekranı geçmek istiyorsanız her aşamada işlemleri düzgün bir şekilde koordine etmelisiniz.

Güçlü patronlarla savaşın

Cuphead Mobile Beta 9.1 İndir’deki patronlar her zaman her oyuncuya meydan okur. Bu nedenle, oyundaki her patronun kendi görünümü, becerileri ve savaş mekanizması vardır, bu nedenle belirli eylemlere dikkat etmeniz gerekir. Size değerli eşyalar vereceği için her seviyede görünen patronu yenmeye çalışın.

Tüm düşmanları yok et

Aynı zamanda, bu oyundaki yolculuğunuz, çeşitli zorlukların ortaya çıktığı klasik patron savaşlarını tekrar edecek. Ayrıca ekranda sürekli olarak düşman ve patron minyonların sayısı gösteriliyordu. Bu yüzden hepsini yok etmeye çalışmayın. Bir sonraki seviyeye geçmek için onlardan kaçabilirsiniz. Başka seçenek kalmadığında düşmanla savaşalım.

İşbirliği moduna geç

Cuphead Mobile’ı cep telefonunuza nasıl indireceğinizi öğrenin ve Cuphead Mobile’da yerleşik olan ve oyuncuların ekip çalışması becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak ortak çalışma modunu oynayın. Bu modda kendinizi çeşitli silahlar, süper güçler veya muskalar ile donatabilirsiniz, böylece karakteriniz düşmanla karşılaşmadan önce her zaman formunun zirvesinde olur. Ayrıca, her aşamada en etkili savaş planlarını oluşturmak için takım arkadaşlarınızla sürekli iletişim kurmalısınız. Maksimum etkinlik için her iki oyuncu da farklı saldırı silahları seçmeli ve tekrardan kaçınmalıdır.

Neler Yeni !

* En son genel Android geliştirmeleri için tasarlanmıştır

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunun tam sürümü.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; Geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniye; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook uygulamasını kaldırın (bir tarayıcı ile giriş yapmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, değiştirilmiş oyunlar bir Goooge hesabıyla kaydedilemez!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yı kurun. OBB, .ZIP veya .RAR biçiminde sıkıştırılmış olarak teslim edilir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi bulun, üzerine tıklayın. Dosyanın içinde oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

DİKKAT: Bu prosedür yalnızca oyunda APK ve OBB indirilebilir durumdaysa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Web sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle cihazınızda orijinal sürüm veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm yüklü olduğunda olur. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Stardew Valley v1.5.6.39 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Mezarlık Bekçisi v1.129.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Mutiny Pirate Survival v0.44.0 Apk Modu [Mod Menu / Craft Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu