Hileli Apk

CSR Racing 2 v4.3.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

CSR Racing 2 apk mod sonsuz para Drag yarışında neler yapabileceğinizi göstermelisiniz. Arabanızı akıllıca yükseltin, vitesleri zamanında değiştirin ve gaz pedalına basmayı unutmayın – başarı garantidir.

Android ve IOS için CSR Racing 2 Infinite Money Güncelleme Ücretsiz İndir!

Tek, çevrimiçi ve çok oyunculu yarışlar mevcuttur. 50’den fazla lisans sahibinden araba koleksiyonunuzu oluşturun: Ferrari, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pagani ve Koenigsegg. Modernizasyon, otomobilin neredeyse tüm bileşenlerini etkiler: vites kutusundaki lastik basıncı, otomobilin renginin ve fren balatalarının renginin, plakaların ve çok daha fazlasının değiştirilmesi.

ekran görüntüsü

arabanı yükselt CSR Racing 2’nin tümünün kilidi açıldı ve yeni parçalar ekleyin. Bahislerinizi yapın ve arka arkaya yarışlar kazanın, takımınızı oluşturun ve lider unvanı için birlikte savaşın. Yeterince para değerinde süper benzersiz arabalar almaya çalışın.

CSR Racing 2 mod apk Sınırsız Para, daha yüksek bir seviyede oynanan ve sanal yarış yarışmalarının hayranlarını memnun edecek yarış oyunu serisinin iyi bir devamıdır. Kazanılan yarışlar için oyuncu, yeni bir araba satın almak veya mevcut olanı geliştirmek için harcanabilecek sağlam bir ödül alır.

ekran görüntüsü

Bu arada, oyundaki ayar sistemi benzersizdir. Kullanıcı, arabanın tüm dış unsurlarını yükseltebilir ve teknik ekipmanın çoğu parçasını değiştirebilir. Sanal dişli ve çoklu aktif düğmeler – kontroller basit ve sezgiseldir. Grafik bileşeni mükemmel. Mükemmel detaylar, dinamik animasyonlar, muhteşem özel efektler.

Gerçek zamanlı mücadelelerde dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı yarışın ve rekabet edin. Hızlı tempolu çok oyunculu kısa mesafeli araba yarışında yeteneklerinizi kanıtlayın. Zirveye çıkmak için her arabanın benzersiz direksiyonunda ve zamanlamasında ustalaşın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni etkinlikler ve arabalar eklendi; Hata düzeltildi.

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

Limite indirilen fiyatlar (0-1 dolar/altın); Tüm arabalar açık;
MOD MENÜSÜ (etkinleştirilmiş botlar aptallaştığında tüm yarışları kazanırsınız). Bedava Kargo Altın ve Dolar benzer alışverişlerde indirim uygulanmaz; Artırılmış RP ödülleri;
ORİJİNAL OYUN OBB’sini KULLANIN!!!

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu