Hileli Apk

Critical Ops v1.32.0.f1831 PARA ve Elmas Hileli İndir

Critical Ops PARA ve Elmas Hileli İndir tüm FPS endüstrisinin dev anıtlarından biridir ve şimdiye kadar hala birçok kişi tarafından seçiliyor. Büyük bir anıt olduğu için, ürünlerini piyasaya sürmek için öğrenilen bu kadar çok başlık olması nadir değildir. Mobil platformlardaki en başarılı HalfLife oyunlarından biri, telefonlar için Critical Ops – FPS Game’dir. Mobil platformlarda yayınlanmadan önce bir zamanlar bir web oyunuydu, ancak 2016’da mobil platformların cazibesini fark ettiğinde, oyun piyasaya sürüldü. Bu oyun hızlı bir şekilde yankılandı ve mobil platformlardaki en iyi FPS oyunlarından biri oldu.

ritical Ops apk mod menüsü android için ücretsiz güncellendi, aimbot, sonsuz cephane ve daha fazlasını kullanıyor

Bu oyun hala birçok yaşlının oyuncuları terörist ve anti-terörist uzun savaşına getirmek için izlediği yolu takip ediyor. Oyuncu diğerini yenmek için iki kişiden biri olmalıdır. Anti-terörist bir fraksiyon haline gelirseniz, göreviniz teröristlerle savaşmak ve kazanmak için önemli yerleri bombalamalarını önlemektir. Terörist tarafındaysa, stratejik yerleri yok etmek ve kazanmak için bombayı etkinleştirmeniz gerekir. Erkekler de oyuncuların dikkatini çekmek için bu tarza güveniyor.

Critical Ops PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyun grafikleri, herkes aynı grafik formatını paylaştığında HalfLife’a benzer şekilde 3D entegre edilmiştir. Bu oyunu mükemmel kılan tek şey bu değil, ancak ilginç olan görüntünün iyileştirilmesi. Oyunun görüntüleri çok sofistike; hepsi oyuncuya en iyi deneyimi sunmak için inşa edilmiş ve rafine edilmiştir. Oyun ne kadar gerçekçi olursa, oyunun birinci şahıs perspektifi de o kadar fazla olur; bu bakış açısı, oyuncuyu oynayacak karakterden tamamen bağımsız hale getirecektir.

Critical Ops PARA ve Elmas Hileli İndir
Critical Ops PARA ve Elmas Hileli İndir
Critical Ops PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 535MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
aimbot
onsuz cephane

mini haritada düşmanları gösterir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu