Hileli Apk

Craft of Survival Immortal v4.2 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

içinde Craft of Survival Immortal hileli mod apk sonsuz para Birçok tehlikenin gizlendiği vahşi bir krallıkta hayatta kalacaksınız. Yani bu vahşi zombilerle savaşmak için savaş yoluna gitmelisin. Bir kurtulan olarak, yarığın karanlık sırlarını çözmeli ve topraklarınızı yok eden kötü haydutları yenmelisiniz.

Eğer bir oyuncuysanız, bu tür hayatta kalma oyunlarını duymuş veya oynamış olmalısınız. Ancak, biraz klasik fantezi seviyorsanız, o zaman Craft of Survival Immortal Mod Menüsü kaçırılmaması gereken bir oyun; Rekabet etmek için çevrimiçi olarak birçok oyuncu arasındaki canlı savaşları keşfedeceksiniz.

ekran görüntüsü

Bu oyun, bina, işçiliği, dövüş, macera, zombiler, özellikle zindan savaşları gibi deneyimlemeniz için hayatta kalma oyunları türünün en popüler unsurlarını birleştirdi. Ayrıca oyun, size daha başarılı ve çeşitli deneyimler sunmak için bu unsurları gerçekçi bir 3D ortamla uyumlu bir şekilde birleştirdi.

Ana sorumluluğunuzun bir savaş kuralları sistemi tasarlamak ve inşa etmek olduğu çok oyunculu bir aksiyon rol yapma oyununda yer alacaksınız. Oyun sadece tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için zorlu mücadeleler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli eğlenceli özellikler de sunuyor. Kendi benzersiz stratejinizle çatışmanın sonuna kadar yaşamaya çalışın ve başarılı olmak istiyorsanız yoğun savaşlar kazanın.

ekran görüntüsü

Dünyanızı ücretsiz olarak çevrimiçi keşfedin, arayışınızda Frost Wasteland Dark Forest’ı ziyaret edin ve okyanusun altındaki gizemli toprakları haritalayan ilk kahramanlardan biri olun. Birçok farklı düşmanla, vahşi kurtlarla, kısır zombi lordlarıyla veya acımasız ruhsuz acımasızlarla tanışabilirsiniz. Bu oyunun strateji ustası olabilir ve en zor seviyeleri geçebilirsiniz.

Bu acımasız çok oyunculu dünyada uzun süre hayatta kalmanızı sağlamak için yabanıllarınızı yenmeli ve onları yemek için fantastik canavarları avlamalısınız. Küçük bir kulübe inşa edin ve savaşa hazırlanmak için çiftçilik yaparak, yetiştirerek ve yoldaşları toplayarak gelişen bir yerleşime dönüştürün. Güçlü ruhlara karşı savaşmak ve ödüller almak için güvenli eve bilge büyücüler topla.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

İlerlemenizi geçici olarak hızlandıran yeni Luck of Dakkon Premium durumu.

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Bir vuruş (Silah donatılmış olmalı, yumrukla çalışmamalı); – Tanrı modu (zarar görmezsin);

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu