Hileli Apk

Combat Quest v0.34.9 [Alto dano] Mod Apk

Combat Quest mod menüsü hızlı aksiyon ve destansı savaşların tüm hayranlarını memnun edecek etkileyici bir mobil oyundur. Combat Quest – Archer Action RPG’de kahramanınızı seçebilir ve ardından korkunç yaratıklarla dolu zindanları keşfedebilirsiniz. Oyun ilerledikçe, buna bağlı olarak ve kahramanın ek yeteneklerinin seçimine bağlı olarak gelişmiş bir dövüş stiline sahip olacaksınız.

Savaş sırasında oynanışı ve karakter davranışını temelden etkileyen belirli yetenekler seçeceksiniz. Oyun dünyasının en güçlü patronlarını yenmeye hazır mısın? Combat Quest Archer Aksiyon RPG Yalnızca sonsuz savaşlardan ve kahraman seviyelendirmesinden değil, aynı zamanda zekanızın ve yetkin savaş hazırlığınızın önemli bir rol oynayacağı derin stratejik oynanıştan oluşur.

ekran görüntüsü

En fazla 10 dakika süren zindanlarda hızlı koşular, zor ve çok çeşitli seviyeler, geniş bir beceri yelpazesi, keşfedilebilecek devasa bir oyun dünyasının yanı sıra çok sayıda eser, ekipman, silah ve olasılığı olan diğer öğeler daha fazla modernizasyona gidin – tüm bunlar Combat Quest’te bulunabilir.

Özellikler: Hızlı zindan koşuları – bu 10 dakikayı harcamak için mükemmel ve eğlenceli bir yol Zorlu seviyeler, çok çeşitli – asla sıkılmazsınız Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli dövüş becerileri – öldürücü komboyu bulabilir misiniz? Keşfedilmeyi bekleyen büyük küresel harita Sonsuz ilerleme, sayısız konum ve birçok zindan modu Silahlar ve donanım: size en uygun çok sayıda donanım seti, yükseltme ve seçim Yüksek kaliteli 3D grafikler Yüzlerce zorlu canavar ve patron (Spoiler): çılgın bir melek ve azgın bir iblis tarafından desteklenecek (evet, kelimenin tam anlamıyla)

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Yeni zindan eklendi – Daha yavaş cihazlar için iyileştirilmiş optimizasyon – Şimdi Combat Quest oynayın ve incelemede ne düşündüğünüzü bize bildirin

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: ve etkinleştirin ölümsüzlük ve yüksek hasar vermek (seviyeye başlamadan önce etkinleştirin).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Ölü Zed v1.3.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Fruit Ninja 2 v2.18.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Dead v2.6.2 Apk Moduna Doğru [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu